Часто задавані питання

Доставка та оплата

Як сплатити доставку для третьої особи?

Буває, що Вам потрібно доставити замовлення третій особі. При цьому хотілося б, щоб одержувач подарунка не зіткнувся з необхідністю оплати доставки. Наприклад, син купує парфуми у подарунок мамі до свята. У такій ситуації найкращим способом є доставка посилки з парфумерією службою доставки “Нова пошта”. Нова пошта надає онлайн послугу оплати посилки за третю особу. Інструкція з використання, умови та обмеження описані тут.

Що робити, якщо зі мною не зв’язалися?

Якщо консультанти інтернет-магазину парфумерії не зв’язалися з Вами протягом одного робочого дня, просимо Вас зв’язатися з нами. Бувають випадки, коли покупці вказують невірні контактні дані, внаслідок чого ми не можемо зв’язатися з адресатом або повідомлення йде іншій людині.

Як обробляється замовлення?

Після створення замовлення на електронну пошту прийде повідомлення про те, що замовлення прийнято і товар зарезервований з інструкціями для його оплати. Додатково консультанти замовлення зв’яжуться з Вами по Viber, Telegram або по телефону. Замовлення надсилаються на наступний робочий день після отримання передоплати або успішної комунікації з клієнтом при оплаті післяплатою (для нових покупців – обов’язково). Товар резервується на 3 робочі дні. Після надсилання замовлення консультанти повідомляють номер накладної кур’єрської служби.

Мій кабінет

Навіщо реєструватися на сайті?

Реєстрація на сайті дає Вам низку переваг, серед яких важливо відзначити 4 основні:

  • Можливість самостійно відстежувати статус замовлення
  • Автоматичне застосування знижки постійного клієнта або партнерської знижки
  • Отримання фіскальних чеків на електрону адресу, зазначену при реєстрації
  • Отримання на е-мейл запрошення від незалежного провайдера для оцінки магазину та продуктів

Базові питання про духи

Чому духи з різних партій відрізняються за кольором?

Колір парфумів залежить від кольору сировини та інгредієнтів у складі ароматів. Складові аромати можуть відрізнятися від партії до партії через погодні умови, географічну місцевість збору, рік збору сировини. Тому відмінності у кольорі різних партій – це не привід для занепокоєння.

Чому духи пахнуть не так, як раніше?

Нескінченна кількість факторів може вплинути на те, як Ви відчуваєте аромат: зміни температури, вологості та тиску під час зміни пір року чи переїздів; дієти (включаючи прийом ліків та біопрепаратів), якість сну, зміни особистих звичок, а також вік та pH-рівень тіла. Навіть настрій та втома можуть змінити сприйняття запаху парфумів. Деякі аромати змінили свої формули, щоб відповідати рекомендаціям та правилам IFRA (Міжнародної асоціації з запашних речовин).

Куди слід наносити духи?

  • Знання людської анатомії допомагає знайти найбільш принадні точки для нанесення аромату на нашому тілі. Ті місця, де судини підходять найближче до поверхні – шкіра найбільш тепла та аромат розкривається інтенсивніше. Ось основні точки на нашому тілі: мочки вух, скроні, основа шиї, область декольте, ключиці, згини ліктів та зап’ясть, підколінні ямки та бічні частини щиколоток.
  • Не варто наносити парфум на область пахв або інші місця з великою кількістю потових залоз. При інтенсивному русі природні виділення можуть змінити запах до невпізнання.
  • Індійські жінки радять наносити парфум на злегка вологе волосся після миття голови. Тут аромат буде триматися довше.
  • Іноді парфумерію наносять на одяг. Це потрібно робити дуже обережно, особливо, якщо у Вас самий концентрований варіант парфуму – духи на масляній основі. Випадкова крапля парфюмированной рідини може безнадійно зіпсувати улюблену річ.
  • Всесвітньо відома парфумер і дизайнер Коко Шанель дала порада дівчатам наносити духи туди, куди вони могли б отримати поцілунок.

Як краще за все зберігати парфуми?

  • Парфумерію необхідно зберігати в сухому, темному і прохолодному місці (але не в холодильнику). Нагрівання і пряме сонячне світло можуть змінити колір і аромат парфумів, а також негативно позначитися на інтенсивності запаху і його стійкості.
  • Духи не люблять різких перепадів температур.
  • Якщо у Вас є великий флакон без дозатора, радимо Вам для щоденного використання відлити невелику порцію парфумів в окремих флакон за допомогою шприцу.

Який термін придатності у духів?

  • Часто на упаковці вказують термін придатності духів близько двох років. Насправді духи можуть пережити свого власника. Все залежить від умов їх зберігання. Звідки ж взялися два роки? В основному це виверт маркетологів, яким вигідно збільшувати продажі. Також такі вимоги щодо строків висувають фахівці контролю якості – легше ввести обмеження, ніж проводити повномасштабне тестування. Зазвичай двох років вистачає, так як за цей час флакон духів використовується повністю.
  • Скільки ж насправді живуть духи, що залежить від умов зберігання. Відсутність прямого сонячного світла, вологості і перепадів температур подовжують термін придатності ароматів. Вони можуть злегка змінити свій запах, але адже і дороге колекційне вино також змінює свої властивості з плином часу.
  • Духи-спрей живуть довше, ніж духи-сплеш з-за того, що у них відсутній прямий контакт з навколишнім середовищем.
  • Ознаки того, що духами користуватися не варто: неприємний запах, у флаконі є осад, колір рідини мутний.

Є відмінності аналогових парфумів від брендових?

  • Ми не стверджуємо, що продаємо точні копії брендових ароматів. Це не можливо, так як брендові аромати захищені патентами та ліцензіями. Відмінності, звичайно, існує. Є особисто для Вас ці відмінності перешкодою для покупки – вирішувати тільки Вам. Попит на аналогові парфуми в нашому магазині стабільно високий.
  • Брендові парфуми продаються у флаконах з оригінальним дизайном та в красивій упаковці. Ці елементи значно здорожують вартість кінцевого продукту. Є думка, що вартість самої парфумерної речовини в брендовому флаконі становить менше 10% його повної вартості. Ми відмовилися від цих елементів, щоб дати можливість багатьом людям носити шикарні запахи.
  • Аналогові духи мають змінений склад. Виробники наших есенцій стверджують, що їх композиції не менш, ніж на 95% відповідають оригінальним. Крім фахівців і фанатів в області парфумерії, рідкісні люди можуть розрізнити цю відмінність у 5%.
  • У сучасному світі завдяки речовинам-закріплювачам стійкість парфуму більше залежить від його концентрації, ніж від його складу. Тому аналогові духи не поступаються брендовим духам по стійкості аромату.

Ми даємо Вам можливість вибрати концентрацію парфуму (масляні духи, духи, парфумерна вода) для кожного наявного у нас аромату, хоча в брендових версіях він може і не існувати.

Як слід наносити духи?

  • Зазвичай духи розпилюють на шкірі і дають їм трохи вбратися. Не слід втирати або розтирати парфуми на шкірі – це призводить до зниження інтенсивності аромату.
  • Чим вище концентрація парфумів, тим менша кількість їх потрібно нанести. Масляні духи досить нанести на один-два ділянки шкіри легкими мазками.
  • Якщо бажаєте виділяти приємний аромат не менше доби, бризніть на гребінець парфумерної водою та проведіть нею по злегка вологим після миття волосся.
  • Эсти Лаудер рекомендовала распылить парфюм перед собой и войти в образовавшееся ароматное облако. Мельчайшие капли осядут на теле, волосах и одежде, аромат будет тонким и ненавязчивым. К тому же спиртовая основа не вызовет раздражения, что случается при непосредственном распылении на кожу.
  • Чтобы аромат держался дольше, пользуйтесь парфюмом сразу после душа или ванной, а не после того, как Вы оденетесь. Чистая распаренная кожа интенсивно впитывает аромат. 
  • Якщо у Вас шкіра схильна до жирності, Вам пощастило – парфуми протримаються довго. А якщо шкіра суха або нормальна рекомендуємо Вам спочатку зволожити її лосьйоном, краще без запаху.

Яка повинна бути концентрація ароматичних речовин в парфумерії?

Які тільки назви не зустрінеш в магазинах і на просторах Інтернету для парфумерної продукції! Давайте заглянемо в державний стандарт України “Продукція парфумерно-косметична. Терміни та визначення понять”, щоб розібратися, який саме засіб може носити горду назву “духи”.

Попередньо стандарт визначає широке поняття “парфумерний засіб рідкий”. Це парфумерний засіб у вигляді спиртового, спиртово-водного або водно-спиртового розчину сумішей запашних речовин, настоїв. Залежно від частки ароматичних речовин та основи розчину і розрізняють парфумерні засоби. Ми підготували для Вас порівняльну таблицю:

Ми бачимо, що парфумерний засіб з вмістом ароматичних речовин 30% може називатися як концентрованими духами, так і просто духами. Спиртово-водний розчин з концентрацією аромату 10% може виявитися як духами-еспрі, так і парфумерної водою, а іноді навіть і одеколоном. При виборі найменування парфуму відчувається й вплив сформованих у суспільстві стереотипів. Так водно-спиртовий розчин запашних речовин для жінок називають запашною водою, а аналогічний за складом засіб для чоловіків не повернеться язик так назвати – справжні чоловіки користуються парфумерією з гордим словом “о-де-колон”. Виробник має простір для вибору доречного найменування для своєї продукції, незважаючи на наявність рамок стандарту.

В інтернет-магазині “Smart Smell” Ви можете придбати таку парфумерну продукцію: духи з часткою ароматичних речовин 30%, парфумерну воду – 15%, туалетну воду – 8%, а ще аромадиффузоры для дому та офісу і масляні духи зі 100% концентрацією і парфумовані антисептики для рук з часткою ароматичних речовин 2%.

Як зробити так, щоб духи трималися довше?

  • Нанесіть парфум відразу після душу на вологу шкіру, і дайте їй висохнути до того, як почнете одягатися, щоб запах не перейшов на одяг або прикраси.
  • Перед нанесенням духів, нанесіть на кожу вазелін, жирний або зволожуючий крем в залежності від ваших уподобань.
  • Не втирайте духи в шкіру – це практично повністю видаляє верхні ноти аромату, дочекайтеся, поки духи вберуться в шкіру.
  • Наносіть парфуми на волосся, у волоссі запах тримається дуже довго.
  • Користуйтеся більш концентрованими версіями духів – їх оновлюють набагато рідше.

Тестувала духи – подобалися, купила – не подобаються. Чому?

Іноді трапляється така ситуація: попередньо протестувавши духи, Ви їх купуєте – а вони не подобаються. Дуже прикро. Чому так відбувається і як цього уникнути, розповідає магазин парфумерії Smart Smell.

  • Аромат дуже сподобався Вам в магазині, але, прийшовши додому, Ви в ньому розчарувалися. Можливо, за час тестування піраміда ароматів не встигла розкритися повністю, і Вас не влаштувало звучання базових нот.
  • Ви тестували парфуми на блотері або нюхали ковпачок. На шкірі духи можуть розкриватися інакше, особливо якщо в них багато натуральних інгредієнтів. Унікальний склад Вашої шкіри розкрив аромат по-новому.
  • Вам сподобалися парфуми, якими користувалася Ваша знайома або тестували парфуми на шкірі консультанта. Пояснення таке ж, як і в попередньому випадку: шкіра кожної людини має свій власний хімічний склад, що змушує парфумерію звучати унікально.
  • Ви зібралися в похід за парфумами при повному параді: вбрання, зачіска, макіяж, і… крапелька улюблених парфумів. У цьому випадку Ваш улюблений аромат буде впливати на враження від будь-якої іншої парфумерії.
  • Ви довго чекали цього дня, отримали зарплату або гроші в подарунок на покупку парфумів. Прийшли в магазин, довго вибирали найкращий аромат і, нарешті, знайшли те, що потрібно. Але, прийшовши додому, Ви раптом виявили, що це вже трохи інший запах. В цьому випадку в наявності “ольфакторна втома”, тобто чутливість Вашого нюху тимчасово знизилася від надлишку вражень.
  • Перебуваючи на відпочинку, Ви весело проводите час, пробуєте пряні делікатеси, нові напої, а потім вирішуєте придбати на згадку про відпочинок флакон духів. Коли Ви повертаєтеся додому, запах на шкірі звучить зовсім не так, як тиждень тому. У цьому випадку варто згадати відомий афоризм “ми – це те, що ми їмо”. Справа в тому, що велика кількість пряної їжі або зміни у звичному раціоні можуть вплинути на хімічний склад нашої шкіри.

Запах кожної людини так само неповторний, як його почерк або відбитки пальців. Щоб не помилитися у виборі парфумів, варто приділити цьому більше часу. Smart Smell рекомендує Вам придбати кілька пробників тих духів, які Вам сподобалися, а потім протестувати їх на собі протягом кількох днів при різній погоді і в різний час доби. Переконавшись у правильності свого вибору, можна сміливо замовляти флакон з улюбленими парфумами.

Як тестувати парфуми на блоттере?

4 техніки тестування парфумів з блоттера:

1. Політ джмеля. Проведіть блоттером з нанесеними на нього духами по всій ширині особи повільним плавним рухом. Рух повітря впливає на запах – це допоможе виділити ноти парфуму з інтенсивним запахом.

2. Ротове дихання. Злегка прочиніть рот під час вдихання парфуму. Цей метод особливо корисний коли ніс закладений. Тепер ольфакторные відчуття надходять по двох каналах: коли повітря проходить від ніздрів до нюхової цибулини, а також від задньої стінки глотки вгору. Носова частина глотки (по-науковому, ретроназальная зона) вносить значний внесок у сприйняття смаку і запаху.

3. Кролячий нюх. Зробіть швидкі і часті поверхневі вдихи. Перша реакція нашого мозку на запах – спроба якомога швидше розпізнати джерело потенційної загрози. Природа заклала в нас інстинкти, які на відстані дають нам зрозуміти, об’єкт їстівний чи отруйний, представляє людина для нас небезпеку чи його можна розглядати як потенційного партнера. Ці життєво важливі, особливо в умовах дикої природи, висновки мозок здатний робити за лічені частки секунди.

4. Глибокий вдих. Вдихніть аромат з блоттера плавно і ніжно повною груддю. Тестуючи парфуми таким чином, ви змушуєте молекули парфуму рухатися рецепторів запаху з різною швидкістю. Ви помітите, що запах на початку вдиху буде відрізнятися від фінальних відчуттів. Цей спосіб дихання стимулює трійчастий нерв: крім самого запаху, ви відчуєте щось на зразок дотиків до носа, рота або особі, причому ці відчуття можуть варіюватися від м’якого пір’їнки до дряпання грубим наждачним папером. Ще цей спосіб активізує роботу слинних залоз.

Масляні духи

Масляні духи: чого варто уникати?

Нанесення на одяг. Як правило, на одязі аромати масляних духів не розкриваються. Мало того, парфум може залишити на вашій улюбленій блузі або сорочці масну пляму, відіпрати яку буде непросто.

Тертя. Звична дія при нанесенні звичайних духів – потерти зап’ястями одна об одну. У випадку з олійними духами цього робити не варто, оскільки так ви порушите ту найтоншу плівку, і запах вивітриться швидше.

Зону бікіні. Не секрет, що шкіра інтимних ділянок тіла має специфічний запах. Звучання масляних духів, нанесених на такі місця, може набути несподіваного або навіть не найприємніший відтінок.

Змішування. Ви вирішили спробувати себе в ролі парфумера і хочете створити неповторний запах, змішавши кілька видів олійних духів? Не найкраща ідея! Кожен аромат являє собою завершену композицію, і в результаті такого експерименту ви ризикуєте отримати незрозумілу рідину, яку складно буде назвати духами.

Розведення спиртом. Чи не кожен вид спирту підходить для використання в парфумерії: ні медичний, ні питної. Спиртова парфумерна база має спеціальні добавки для поліпшення характеристик духів: розкриття та стійкості. Якщо ви віддаєте перевагу зробити духи потрібної вам концентрації самостійно, зверніть увагу на парфумерну базу, яка є в онлайн-магазині парфумерії “Smart Smell”.

Масляні духи: як краще носити?

Чистота – запорука не тільки здоров’я, а й правильного аромату. Тіло кожної людини має свій неповторний аромат, а також має властивість вбирати сторонні запахи. Якщо наносити духи після прийняття душу або ванни, аромат буде звучати найбільш повно і природно.

Ближче до тіла! Парфуми краще наносити на ті ділянки тіла, де проходять кровоносні судини – наприклад, скроні, ключиці, згини ліктів та колін (в теплу пору року), зап’ястя. У цих місцях найвища температура тіла, тому на них звучання духів буде більш насиченим. Аромат масляного парфуму, нанесеного на вологе волосся, зберігається особливо довго. Область за вухами, всупереч поширеній думці, для нанесення духів краще не використовувати: там розташовані жирові залози, і таке сусідство, швидше за все, спотворить аромат.

Не перестарайтеся! Флакони з олійними духами, як правило, не забезпечені розпилювачем. Як дозатора парфуму зручно використовувати спеціальну паличку або власний палець. Умочіть паличку в духи або капніть ними на палець, а потім нанесіть їх на обрану ділянку шкіри. Пам’ятайте про те, що більшість олійних духів мають високу концентрацію, що робить їх надзвичайно стійкими. Однієї-двох крапель парфуму цілком достатньо, щоб ви пахли протягом усього дня.

Рух – життя! Ми вже говорили, що активний рух “перезавантажує” масляний аромат, змушуючи його звучати більш інтенсивно. Якщо протягом дня ви відчули, що запах парфумів “пішов у тінь”, став приглушеним, спробуйте трохи порухатися або зробіть легку зарядку. Користь очевидна: ви не тільки разомнете затерплі м’язи і суглоби, але і заново відчуєте свій улюблений аромат.

Масляні духи: в чому відмінність від традиційних?

У масляних духів відсутній спирт, який може пересушувати шкіру. Масляні духи мають більшу стійкість, ніж спиртові. Секрет полягає в тому, що невидима масляна плівка, що утворюється при нанесенні такого парфуму, утримує аромат протягом тривалого часу.

Аромат масляних духів на шкірі залишається практично незмінним. Далеко не всім подобається «ефект піраміди», коли в композиції протягом дня раптом з’являються або зникають ті чи інші ноти. Багато цінують масляні аромати саме за їх «сталість».

Як правило, масляний аромат інтенсивно проявляє себе при активному русі свого власника. Якщо у вас сидяча робота, цю властивість масляних духів можна віднести до плюсів, оскільки в стані відносного спокою ваш аромат буде легким і ненав’язливим, не привертаючи зайвої уваги оточуючих.

Масляні духи: що це таке?

Масляними духами (або парфумерними концентратами) називають парфуми, що складаються з натуральних або синтетичних ароматичних масел. У їх складі, на відміну від спиртовмісних аналогів, немає води та спирту.

Перші згадки про масляні духи можна знайти в літописах Стародавнього Єгипту, Месопотамії, Персії та інших країн Сходу. На думку фахівців, прообразами сучасних масляних парфумів були пахощі, які використовувалися в древніх храмах під час релігійних обрядів і жертвоприношень.


Кошик
Прокрутити вгору