Дана стаття є копією, оригінал розміщено на сайті: http://perfumnews.ru/PressReleaseperfumnews/PressReleaseShow.asp?id=727298
Ароматизатори повітря входять в число найбільш популярних аксесуарів для автомобілів. На ринку представлений широкий асортимент пристроїв для розпилення ароматів: ялинки, саше, торбинки, пляшки, баночки, гелі та спреї. З цього різноманіття кожен може вибрати щось на свій смак. Всі ці пристосування об’єднує одна спільна риса – їх мініатюрний розмір.

Аромадифузор для авто – дуже корисний предмет в салоні вашої автомашини. Онлайн-магазин парфумерії Smart Smell реалізує автомобільні ароматизатори повітря власного виробництва, виготовлені з ароматичної сировини від європейських постачальників. Ми рекомендуємо вибирати аромадифузори для авто з екологічних матеріалів: скла, дерева і пенькової мотузки. В якості ароматичного концентрату краще вибрати парфумерну композицію, яка є безпечною для людської шкіри і не містить спирту.

Автодифузори для авто
Состав комплекта аромадифузора
Захист від витікання аромадифузора

Як користуватися аромадифузором? Здавалося б, немає нічого простіше, але ми все ж дозволимо собі розповісти про деякі нюанси, щоб зробити його використання максимально комфортним і виключити можливі неприємні моменти.

1. Для початку виберіть і замовте аромат, який Вам сподобався, з широкого асортименту аромадифузорів для авто (у нас безкоштовна доставка по всій Україні).

2. Ми рекомендуємо розпаковувати аромадифузор за межами салону автомобіля. Ви тримаєте в руках ємність з маслянистою рідиною, яка може залишити плями на обивці. Про всяк випадок покладіть біля себе паперову або вологу серветку, щоб витерти краплі ароматизатора.

3. Відкрутіть дерев’яну кришку. Ви побачите, що під нею знаходиться пластиковий запобіжник. Акуратно вийміть його і відкладіть в сторону, краще на серветку. Не викидайте запобіжник – він Вам ще знадобиться.

4. Тепер візьміть флакон в одну руку, дерев’яну кришечку – в іншу. Капніть, як в келих, 1-2 краплі ароматизатора всередину кришечки. Зачекайте пару хвилин, поки рідина повністю не вбереться (в подальшому цей процес буде відбуватися швидше). Будьте обережні, щоб не пролити есенцію. Кришечка виконує функцію ротангових паличок з аромадифузорів для дому та офісу: через неї аромат поступово випаровується у повітря.

5. Щільно закрийте флакон пластиковою кришкою, щоб виключити ймовірність випадкового виливання. Також це гарантія того, що аромат не буде змінюватися під впливом зовнішніх чинників. Закрутіть назад і дерев’яну кришку, просочену ароматизатором.

6. Тепер аромадифузор активований, і йому пора зайняти своє місце в салоні вашого автомобіля. Один з найбільш практичних варіантів – повісити флакончик на дзеркало заднього виду. Довжина підвісу легко регулюється шляхом переміщення кульки на шнурку. Переконайтеся, що при різкому гальмуванні аромадиффузор не вдариться об лобове скло автомобіля. Якщо вам не підходить варіант з дзеркалом, ароматизатор можна розташувати в будь-якому іншому місці – наприклад, у відсіку між передніми сидіннями автомобіля або в боковій кишені однієї з дверей. Якщо вам заважає шнурок підвісу, його легко можна викрутити з дерев’яної кришки.

7. Пари крапель ароматичного концентрату зазвичай вистачає на 3-4 дні. Проте цей термін може змінюватися в залежності від конкретного виду аромату і особливостей вашого нюху. Якщо Ви не відчуваєте запах, не поспішайте заново просочувати кришечку – можливо, ви, як кажуть, «принюхаєтеся» до нього через якийсь час.

8. Зверніть увагу, що ароматичний дифузор, як і будь-який інший ароматизований засіб, може стати причиною індивідуальної алергічної реакції, особливо якщо у вас є схильність до алергії. Втім, таке трапляється вкрай рідко, оскільки всі наші парфумерні концентрати мають сертифікати якості.

9. Якщо ваш парфумерний концентрат закінчився, Ви можете придбати запасний флакон, що буде більш економно, ніж повторна покупка всього комплекту. Але якщо ви захочете змінити аромат – тут вже нічого не поробиш, доведеться купувати аромат в новому флаконі, оскільки змішувати аромати категорично не рекомендується.

Ну ось і всі премудрості, дякуємо за увагу! Прочитавши цю статтю, Ви напевно зможете отримати задоволення від використання такого простого аксесуара, як ароматизатор для авто.