Організаторам спільних покупок

Що таке “Спільна покупка”?

Спільні покупки (часто пишуть абревіатуру СП) – це купівля групою людей однакового чи близького за характеристиками товару. Покупці мають рівні права і можливості. У спільної покупки зазвичай є Організатор СП, який представляє інтереси цієї групи покупців, здійснює оформлення та оплату замовлення. Найчастіше Організатор СП також є одним з покупців.

Яка вигода для Організатора СП?

За виконання роботи Організатор СП отримує винагороду двох видів:

  • придбання продукції для себе зі значною знижкою від магазину;
  • якщо до заказу (не до конкретного товару) додається подарунок (наприклад, пробник духов), він зазвичай постачається організатору СП;
  • відсоток від вартості товару для організаторської роботи від груп покупців за попередньою угодою з ними.

Пам’ятайте, що отримання коштів за організаторську роботу є одним з видів підприємницької діяльності.

На яких умовах відпускаються замовлення за принципом спільної покупки?

При покупці одного виду парфумерного товару з різними ароматами (одинакові флакони, вид парфумерної продукції та, відповідно, ціна товару), наприклад Парфумерна вода 105 мл або Духи 30 мл, Ви можете отримати скидку 5% при покупці 2 флаконів та скидку 15% при покупці 5 чи більше флаконов.

Які ризики несе Організатор СП?

Покупець може відмовитися від отриманого товару або не забрали його. Ви можете реалізувати товар на форумах, інтернет-площадках, сайтах безкоштовних оголошень або працювати за попередньою платою.

ВАЖЛИВО! Ми не приймаємо частнове повернення товару з оптової партії! Може бути здійснений обмін через надання продукту неналежної якості (розбився флакон або інші аналогічні випадки).

Що потрібно зробити, щоб зареєструватися Організатором СП та отримувати знижку?

Для отримання знижки зв’яжіться з нами, щоб зареєструватися в інтернет-магазині як організатору спільних покупок.

Кошик
Догори