Незважаючи на всі досягнення науки і парфумерного мистецтва, таємниця запахів залишається нерозгаданою і донині. З усіх органів людського сприйняття наш нюх є, мабуть, самим незрозумілим і маловивченим. Яким чином те або інше поєднання ароматів здатне воскрешати в пам’яті давно забуті образи, впливати на настрій або навіть викликати такі сильні почуття, як любов?

Правильний вибір аромату – непросте завдання, адже при цьому треба одночасно враховувати відразу кілька факторів: наскільки доречним буде ваш парфум там, куди ви збираєтеся піти, з ким ви будете спілкуватися, яка зараз погода на вулиці, яке ви хочете справити враження і т. д. Сьогодні ми скажемо кілька слів про вибір жіночого парфуму, виходячи з такого критерію, як вік його власниці. Парфумери виділяють чотири основні вікові групи, на які вони орієнтуються при створенні своїх ароматів.

Дівчина (молодше 25 років)

В такому віці дуже хочеться привернути увагу вподобаного хлопця, і незвичайний парфум тут може виявитися дуже доречним. Не варто також забувати, що юність – пора експериментів, тому молодь у пошуках неповторного іміджу часто змішує класичні і ультрамодні аромати.

Стереотип «молодій дівчині підходять виключно ніжні квіткові запахи» давно не актуальний. Якщо ви любите гучні компанії та активний спосіб життя, сміливо експериментуйте з цитрусовими або квітково-фруктовими композиціями. Любителькам зовсім вже радикальних експериментів рекомендуємо приміряти парочку унісекс-ароматів.

Пропонуємо Вам вибрати один з наступних парфумів: Tease Flower by Victoria’s Secret, Miss Dior Blooming Bouquet by Crisrian DiorMoon Sparkle by EscadaBombshell by Victoria’s SecretUn Jardin Sur Le Nil by Hermes.

Молода жінка (25-35 років)

Багато дівчат в цьому віці вже обзаводяться сім’ями і успішно будують кар’єру. В даному випадку необхідно вибирати парфум, який підкреслить жіночність і витончений смак своєї власниці, але при цьому не буде порушувати загальноприйнятих рамок ділового етикету.

Представниці цієї вікової групи, як правило, можуть собі дозволити досить дорогі та вишукані аромати. Елітні квітково-шипрові парфуми від відомого бренду будуть прекрасним вибором для дівчини в самому розквіті молодості та краси. Рекомендуємо звернути особливу увагу на композиції з нотами зеленого чаю, мускусу, бергамоту та інжиру.

Якщо Вам потрібен парфум саме для такої жінки, подивіться такі парфуми як Aquawoman by Rochas, Chanel № 5 L’eau by Chanel, Olympea by Paco Rabanne, Chance by Chanel, Gucci Rush 2 by GucciCoco Mademoiselle by Chanel.

Жінка(35-50 років)

Це справжній золотий вік, в якому жінка, навчена життєвим досвідом, може домогтися успіху у багатьох сферах свого життя. Такі дами прекрасно знають собі ціну, і духи служать для них не способом привернути до себе увагу або самоствердитися, а витонченим доповненням, оправою для їх бездоганного стилю.

Тут будуть дуже доречні природні аромати, які ненав’язливо підкреслюють статус і багатогранний образ своєї власниці. Спробуйте почати з класичних, помірно чуттєвих парфумів, у структурі яких присутні медові або мускусні акорди, а також аромати з нотами ірису, мімози, туберози, гвоздики.

З представлених в онлайн-бутику парфумерії “Smart Smell” ароматів, пропонуємо Вам звернути увагу на Si by Giorgio Armani, Women by Gian Marco Venturi, Gabrielle by Chanel, Le Parfum by Max Mara, Good Girl by Carolina Herrera, Lost Cherry by Tom Ford, Andromeda by Tiziana Terenzi.

Прекрасна дама (старше 50 років)

Дами, що представляють цю вікову категорію, відрізняються високим рівнем інтелекту, витонченим смаком і чудовим почуттям гумору. Це успішні, впевнені в собі жінки, багато з яких досягли вершин у професії та кар’єрі.

При виборі аромату вони рідко орієнтуються на модні тренди, вважаючи за краще довіряти власним відчуттям. Радимо придивитися до насичених та стійких ароматів, що належать до сімейства альдегідних. Жінкам цього віку чудово підійдуть «вічно молоді» класичні композиції з нотами пачулі, троянди, моху і сандалового дерева.

Для прекрасних дам можуть підійти шикарні запахи таких парфумів як J’Adore by Cristian Dior, Dark Purple by Montale, Black Opium by Yves Saint Laurent, Chloe by Chloe, Baccarat Rouge 540 by Kurkdjan, Kirke by Tiziana Terenzi.