Історія парфумерного бренду Byredo

Парфумерний бренд Byredo був заснований в 2006 році шведським спортсменом Беном Герхемом. Засновник компанії виріс в сім’ї актриси і художника, тому креативність і любов до творчості дісталися йому у спадок. У молодості він багато подорожував по світу, і ці враження знайшли відображення в його ароматах. Духи Byredo – це сміливі і несподівані комбінації різних стилів, концепцій і ритмів життя. Бен співпрацює з кращими парфюмерами сучасності, серед яких – такі визнані метри, як Жером Епінетт і Олівія Джиакобетті.

Перший аромат бренду, який отримав назву Chembur (Чембер – передмістя найбільшого індійського мегаполісу Мумбаї) був представлений в 2008 році. У східно-пряному ароматі, створеному як для чоловіків, так і для жінок, виразно чутні нотки лимона, імбиру і ладану. Взагалі, більшість парфумів Byredo відноситься до категорії «унісекс», але бувають і винятки. У 2009-му було випущено два подібних аромата: в жіночій композиції Blanche Byredo домінують ноти мускусу і альдегідів, а у чоловічій Baudelaire Byredo – шкіри і ладану.

До речі, назва Byredo являє собою скорочене злияння фрази «By Redo/lence», яку можна інтерпретувати як «вираження емоцій через аромат». Сам Герхем називає свої аромати спогадами. І справді, його парфуми навіюють певні асоціації і, в залежності від композиції, здатні передати атмосферу романтичного різдвяного вечора, дощового ранку або пекучого сонячного півдня на морському узбережжі. Byredo – це дивовижне поєднання сюрреалізму і класики, екстравагантності і поп-арту, яке високо цінується шанувальниками всіх видів мистецтв.

Підбір аналогів парфумів Байредо

  • Bal d'Afrique

    Bal d'Afrique (27)

    Композиція цього парфуму, немов на машині часу, перенесе вас в далеке минуле - Францію початку минулого століття. Ви немов потрапляєте в розкішне кулуарне кафе, в якому проводять час аристократи, одягнені у вишукані наряди. Вони насолоджуються чудовою музикою і приємною бесідою, неспішно потягуючи дорогі напої. І жінки, і чоловіки оповиті ароматами витончених духів, і повітря навколо просочене запахами ніжних весняних квітів.…