Історія парфумерного бренда Chloe

Бренд Chloe був створений в середині минулого століття молодою аристократкою Габі Агьєн, втомленою одноманітностю світського життя. Справа в тому, що творчій натурі Габі було чуже безглузде марнування життя на нескінченних прийомах та вечірках. Будучи представницею вищого світу, Габі прекрасно розбиралася в моді і вишуканих сукнях, тому було прийнято рішення спробувати себе у створенні жіночого одягу.

Перші зразки нарядів юна парижанка викроїла і пошила своїми руками. Починаюча кутюр’є показала свої творіння власникам кількох великих магазинів, і, на її здивування, всі моделі були розпродані в лічені дні.

Свій бренд Габі назвала в честь близької подруги Хлої, у якої було ательє з пошиття шуб із штучного хутра. За визнанням самої Габі, в той час їй здавалося, що її власне ім’я асоціюється у багатьох людей з псевдонімами ворожок, тому така назва може відлякувати потенційних покупців.

Незабаром на неї вже працювало кілька кравчинь, і за декілька років невелике ательє перетворилося в справжній будинок моди. Секрет успіху Габі полягав у тому, що вона почала виробляти високоякісний одяг з матеріалів класу люкс, який при цьому був досить доступним за ціною. Сама француженка називала свої речі «розкішним прет-а-порте». Спочатку такий підхід піддавався критиці, проте згодом багато будинків моди пішли саме таким шляхом.

Перший парфум Chloe з’явився в 1975 році як додаток до колекції одягу. Незабаром виробництво парфумерії стало повноцінним напрямком у діяльності компанії. Протягом багатьох років торгова марка Chloe співпрацює з багатьма іменитими парфюмерами: Амандін Клер-Марі, Клеманом Гаваррі, Наталі Лорсон, Карлосом Бенаїмом, Луїзою Тернер, Анн Фліп та іншими. В даний час правами на бренд володіє концерн Coty.

У 2013 році Габі Агьєн за заслуги перед батьківщиною удостоїлася вищої французької нагороди: міністр культури Франції вручив їй орден Почесного легіону. А незабаром після цієї події, прекрасної особистості, що втілила у життя передові ідеї свого часу, не стало – вона прожила 93 роки і, ймовірно, була задоволена своїм життям. Ось одне з її останніх висловлювань: «Я нічого не пояснюю. Я жила. Я жила життям, яке хотіла. Я міцно вірила у все це, і все вийшло».

Парфумерія Chloe аристократична, як і її натхненниця Габі Агьєн: вона не має надто різких або нарочито складних запахів. Кожен з ароматів Хлої здатен гармонійно підкреслити індивідуальний образ свого власника.

Підбір аналогів парфумів Хлої

  • Chloe

    Chloe (27)

    У цій елітній композиції класика гармонійно поєднується з новими ідеями, а витончена свіжість переплітається з деревною інтенсивністю. Парфум можна порівняти з прекрасним зимовим садом, в якому ніжні акорди троянди чергуються з запахами бобів тонка і сандалового дерева. Оригінальне поєднання амбри, лічі та деревних нот кедра зігріває красу аромату, роблячи його надзвичайно чуттєвим.
  • L'Eau de Chloe

    L'Eau de Chloe (27)

    Квітково-східний аромат розкриває жіночність і волелюбність його власниці, підкреслюючи її почуття стилю. Парфум навіває спогади про романтичний Париж та безтурботне шикарне життя. У початкових нотах композиції звучать ніжні ноти грейпфруту, бордової троянди та лічі. У серці парфуму акорди магнолії перегукуються з ароматом дамаської троянди. Потім настає черга базового шлейфу, в якому мускус і амбра поєднуються з відтінками білого кедра і…