Clinique

Історія парфумерного бренда Clinique

Історія компанії Clinique почалася з того, що Евелін Лаудер прочитала статтю в журналі Vogue, в якій професійний дерматолог розповідав про те, наскільки важливо доглядати за своєю шкірою. Евелін показала журнал своїй свекрові Есте, а потім зателефонувала редактору і дерматологу, який написав статтю. Вони і стали авторами першої косметичної лінії, представленої в магазинах Saks Fifth Avenue в серпні 1968 року.

Clinique перекладається з французької як «клінічний». Фірмові медичні халати, в які одягнені всі продавці та консультанти компанії Clinique, підтримують дерматологічний і клінічний імідж бренду. Продукція компанії проходить тестування на можливі алергічні реакції і офіційно схвалена дерматологами.

Парфуми є частиною косметичної лінії Clinique. Перший аромат бренду, який отримав назву Aromatics Elixir, був представлений в 1971 році. Неповторне звучання цієї шипрово-квіткової композиції користується величезною популярністю на протязі декількох десятиліть. Перевершити успіх Aromatics Elixir вдалося лише в 1997 році, коли Clinique випустила інший легендарний жіночий парфум – Happy.

Для просування цього пікантного цитрусово-квіткового аромату була випущена ціла серія яскравих рекламних роликів. В якості саундтреку використовувалася знаменита пісня Джуді Гарланд “Get Happy”, назва якої надихнула творців парфуму. Поєднання яскравого аромату, помітної назви і реклами було настільки вдалим, що популярність Happy злетіла до небес. Незабаром була представлена ​​чоловіча версія аромату, а потім пішла серія фланкерів.

Протягом багатьох років компанія Clinique співпрацювала з такими відомими парфюмерами, як Родріго Флорес-Ру, Лоран Ле Гернек, Софія Гройсман, Олів’є Полж, Реймонд Метт, Труді Лорен, Олів’є Креспо, Ніколя Больє, Бернар Шан, Рон Віннеград, Крістоф Лаудаміель.

Підбір аналогів парфумів Клінік

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Clinique” у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори