Історія парфумерного бренда Creed

Creed – мультинаціональний парфумерний бренд з багатою історією. Згідно з легендою, в середині XVIII-го століття предок нинішніх власників компанії, Джеймс Крід, відкрив у Лондоні ательє, яке згодом стало випускати парфуми і одеколони для покупців з товстими гаманцями. Аромати від Creed настільки полюбилися лондонським аристократам, що незабаром будинок став головним постачальником парфумерії для королівського двору. Приблизно через століття сім’я Кридов перебралася в Париж, де їх чекала гучна слава і визнання вищих верств суспільства.

Товарний знак Creed був офіційно зареєстрований у Франції в кінці 1970-х. Логотип компанії являє собою стилізоване зображення плюмажа (прикраси з пір’я на лицарському шоломі) і двох перехрещених клинків, що символізують багату історію і благородне походження бренду. Справжній прорив стався у 1989-му, коли Олів’є Крід створив парфумерну воду Green Irish Tweed з неповторним фужерним ароматом. Парфум Aventus від Creed, випущений в 2010-му, також став хітом, і на хвилі цього успіху Ервін Крід відкрив у Нью-Йорку новий бутік.

Колись Creed спеціалізувався на виробництві ексклюзивних парфумів для видних політичних діячів та знаменитостей. Якщо вірити маркетологам, знаменитий аромат Tabarome Millesime, нова версія якого вийшла в 2000 році, у свій час був створений за замовленням самого Вінстона Черчілля. Ще одна красива легенда (правда, вона заперечується деякими скептиками) свідчить, що одеколон Vetiver від Creed призначався для братів Кеннеді. Однак ніхто не буде сперечатися з тим, що духи Creed належать до елітної «нішевої» категорії і суттєво відрізняються від більшості сучасних парфумів. Класична композиція Creed має «чисто англійський», яскраво виражений і стійкий аромат.

Підбір аналогів парфумів Крід

  • Aventus

    Aventus (27)

    На створення цього чудового парфуму авторів надихнула особистість знаменитого Наполеона Бонапарта. Власникові аромату в повній мірі притаманні риси великого французького полководця - сміливість, енергійність, активність і впевненість в собі. Зухвала і динамічна композиція підштовхує до нових звершень. П'янкий парфум, що бадьорить та зачаровує, створений для справжнього господаря власної долі, який володіє тонким почуттям смаку.