Історія парфумерного бренда DSquared2

Бренд модного одягу, аксесуарів та парфумерії DsquareD2 був заснований канадськими братами-близнюками Деном і Діном Клейтонами в 1994 році. Тоді ж вони представили в Мілані свою першу колекцію чоловічого одягу в стилі casual. Назва компанії розшифровується як «D у квадраті» і, очевидно, обігрує початкові літери імен засновників компанії.

До того, як створити власний будинок моди, брати навчалися в нью-йоркській школі дизайну і співпрацювали з кількома американськими фешн-брендами. Самі близнюки називають свій стиль «альтернативною розкіш’ю». Справжня популярність прийшла до DsquareD2 на початку 2000-х, коли вони розробили костюми для кліпу на пісню Мадонни Don’t Tell Me, а також пошили сценічні костюми для світового турне знаменитої поп-діви.

У 2007-му DsquareD2 уклали контракт з парфумерною компанією ICR-ITF та випустили дебютну чоловічу композицію He Wood. Роком пізніше з’явився і жіночий аромат, She Wood, який став одним з найуспішніших і найпопулярніших парфумів в історії компанії. Відмінна риса усіх ароматів італійського бренду – яскраве і глибоке звучання деревних нот. Це й не дивно: брати родом з Канади, добра половина якої покрита безкрайніми лісами.

У 2011 році DsquareD2 випускають чоловічу парфумерну воду Potion (в перекладі з англ. – «Зілля»), згодом доповнену одноіменним жіночим ароматом і кількома фланкерами. 2014-й рік ознаменований виходом чоловічої композиції Wild, а 2015-й – жіночого парфуму Want. Ще через два роки права на випуск продукції бренду перейшли до компанії Euroitalia, що випустила в 2018 році парні аромати з ємною та лаконічною назвою Wood (Клейтони, як завжди, зберігають вірність деревній тематиці). Над створенням цього аромату працювали такі відомі парфумери, як Дафна Бюже і Альберто Морийяс.

Підбір аналогів парфумів ДіСквеад2

  • He Wood

    He Wood (27)

    Деревний запах є головним елементом цієї композиції. Ідея аромату належить братам Кейтенам, засновникам канадського бренду. Тому не дивно, що парфумер в своїй композиції передав чарівність і багатогранну атмосферу безкраїх канадських лісів. Ви пам'ятаєте, чим пахне ліс? Це неможливо описати словами, адже тут перемішані сотні різноманітних запахів - різних порід дерева, квітів, грибів, ягід, моху, опалого листя та хвої. У кожному…