Історія парфумерного бренда Escentric Molecules

Можна сказати без перебільшення, що духи Escentric Molecules зробили справжню революцію у світі парфумерії. Автор гучної сенсації, берлінський парфумер Геза Шон, протягом багатьох років співпрацював з великими компаніями, створивши за цей час чимало нішевих та люксових ароматів.

Дебют бренду Escentric Molecules відбувся навесні 2006 року у Великобританії, коли публіці були представлені аромати Escentric 01 і Molecule 01. При їх створенні використовувався особливий хімічний компонент, який отримав таємничу назву Iso E Super. Звичайна людина навряд чи зможе вимовити хімічну формулу цієї синтетичної речовини, проте відомо, що її вплив на людину можна порівняти з ефектом, який досягається за допомогою феромонів. У нових парфумів, що володіють магічними привабливими властивостями афродизіаків, одразу з’явилося безліч зоряних шанувальників – музиканти з груп Pet Shop Boys і Scissor Sisters, Кейт Мосс, Елтон Джон, Наомі Кемпбелл та інші.

Через два роки в Лондоні проходить презентація другого покоління духів бренду – Escentric 02 та Molecule 02. Як і в попередній версії, аромат Molecule являє собою однокомпонентний аромат з підвищеним вмістом синтетичного компонента, а в Escentric, крім цього, присутні деякі інші складові. Основу обох ароматів версії 02 становить ароматична молекула Ambrox – штучний замінник дуже рідкісної і дорогої сірої амбри, аромат якої володіє воістину чудодійними властивостями. Сировина для цієї речовини виробляється травним трактом кашалотів, і до того, як перетворитися в амбру і потрапити на берег, вона має плавати в солоній морській воді протягом декількох років.

При створенні ароматів Escentric 03 та Molecule 03 Геза Шон синтезував молекулу ветивера – рослини, за якою давно закріпилася репутація потужного афродізіака. Цікаво, що в країнах Океанії ветивер вважається символом невинних дівчат, і наречені перед першою шлюбною ніччю вплітають його коріння в свої весільні шати. Штучна молекула vetiveryle acetate, отримана Гезою Шоном, абсолютно точно відтворює найчистіші ноти природного ветивера. Сам Шон зізнається, що він давно мріяв використовувати в своїх ароматах чарівні властивості рослини, завдяки яким будь-яка людина в очах оточуючих стає юною, неймовірно привабливою та сексуальною.

Підбір аналогів парфумів Есцентрік Молекулес

  • Molecule 01

    Molecule 01 (27)

    В основі цього унікального деревного аромату лежить хімічна сполука, яка, за твердженням творців, має той же ефект, що й природні феромони. Ці речовини, в свою чергу, здатні в багато разів підсилювати привабливість тих, хто їх використовує. Унісекс-парфум - всемогутній джин, поміщений всередину флакону заклинаннями сучасних алхіміків. Щоб перетворитися в неперевершеного Аладіна, вам знадобиться всього кілька крапель чарівного еліксиру. Невгамовна фантазія…
  • Molecule 02

    Molecule 02 (27)

    Ви бажаєте, щоб ваш яскравий, самобутній образ виділявся з сірого натовпу? Ви віддаєте перевагу самим розкішним аксесуарам та ексклюзивному вбранню? Автори цієї композиції створювали її спеціально для вас. В основі парфуму проступають благородні сорти деревини, прикрашені яскравими відтінками квітів, пишність яких підкреслюється пікантними нотами мускусу. Родзинка парфуму - його універсальність, тому він прекрасно підійде як витонченій дівчині, так і брутальному…