Guerlain

Історія парфумерного брендf Guerlain

Guerlain, заснований в 1828 році французом П’єром Франсуа Герленом, є одним з найстаріших у світі парфумерних будинків.

Майбутня імперія зароджувалася в невеличкому аптечному магазині, в лабораторіях якого Герлен, хімік за освітою, експериментував з різними ароматами. Згодом у числі клієнтів його парфумерного дому були такі відомі історичні особистості, як Наполеон III і Оноре де Бальзак. Першим відомим ароматом від Герлена став чоловічий одеколон Eau de Cologne Imperial, виготовлений на замовлення Наполеона III Бонапарта. Після смерті П’єра Франсуа бізнес успадкували його сини Габріель і Еме, які з успіхом продовжили справу батька.

Великий внесок у розвиток парфумерії того часу вніс Еме Герлен. Саме він у 1889 році створив перший в світі унісекс-аромат, названий Guerlain Jicky. Крім того, Еме одним з перших почав поєднувати в парфумах натуральні і синтетичні компоненти, а також придумав розділяти аромати на три основних складових ноти: початкову, базову та «ноту серця».

На початку XX століття на зміну Еме прийшли його сини П’єр і Жак, і під їх управлінням будинок Guerlain виходить на міжнародну арену, створюючи парфуми для зірок естради та кіно. Жан-Поль Герлен, онук Жака, прийняв керівництво компанією в 1956 році. Його зусиллями Guerlain остаточно закріпив за собою статус всесвітньо відомого бренда. Жан-Поля прозвали Марко Поло парфумерної справи, по аналогії з великим італійським першовідкривачем: він не звертав уваги на модні тенденції і не дотримувався усталених традицій у парфумерії. Будучи чудовим наїзником, Жан-Поль сформулював ідею аромату Aqua Allegoria в процесі кінної прогулянки по ранковому лузі, який сяяв у променях сонця і пах ранковою свіжістю.

У середині 90-х права на компанію перейшли до концерну LVMH, який є власником бренду донині.

За майже двохсотлітню історію свого існування парфумерний будинок Guerlain створив понад 300 ароматів. Парфумерні принципи Guerlain заслуговують особливої уваги. Ось найзначніші з них:

  • Число компонентів в герленівських композиціях завжди обмежено, тому ці аромати не бувають надмірно складними і дуже химерними. Наприклад, композиція 1979-го року Nahema, присвячена знаменитій актрисі Катрін Деньов, включає в себе всього 12 складових.
  • Парфумери Guerlain завжди віддавали перевагу натуральним компонентам. Безумовно, в наші дні вони використовують і синтетичні складові, проте їх частка в композиції не перевищує 20%. Найвища якість сировини – питання честі для Герленов, і керівники компанії регулярно інспектують плантації рослин і фабрики з виробництва ефірних олій.
  • Нарешті, головний момент: композиції Guerlain дуже легко розпізнати, оскільки в них практично завжди міститься фірмовий акорд, званий “герлінадом“. Склад “чарівної добавки” зберігається в найсуворішому секреті, але деякі її компоненти все ж вгадуються: це бергамот, ірис, жасмин, ваніль, троянда і боби тонка.

Підбір аналогів парфумерії Герлен

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Guerlain” у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори