Історія парфумерного бренда Guy Laroche

Французький модельєр Гі Лярош (Guy Laroche), що заснував однойменну компанію, з’явився на світ в 1921 році. Гі з самого дитинства відрізнявся допитливим розумом і виявляв інтерес до творчих професій. В кінці 1940-х – початку 1950-х йому довелося попрацювати помічником у знаменитого кутюр’є Жана Доссе, який допоміг амбітному юнакові зробити перші кроки у світі високої моди.

Набравшись досвіду, Лярош відправився до Нью-Йорку, де протягом деякого часу вивчав передові технології пошиття одягу. У 1957 році він відкриває власний модний будинок у Парижі і проводить презентацію своєї дебютної колекції жіночих нарядів. Лярошу вдалося справити враження яскравими поєднаннями кольорів: помаранчевого, топазового, блакитного і рожевого, а також нестандартним покроєм моделей. Візитною карткою одягу від Guy Laroche стали високі, закриваючі горло коміри і виворітні шви, які демонстративно виносилися на лицьову сторону багатьох моделей.

Перші жіночі парфуми від Guy Laroche, які отримали просту, але яскраву назву Fidji, побачили світ у 1966 році. До речі, Fidji і по сей день є самим популярним і відомим ароматом французького бренду. Ще один культовий жіночий парфум, J’ai Ose (що можна перевести як «Я насмілилася») був випущений в 1977-му. Назва першого чоловічого аромату, який вийшов у 1982 році – Drakkar Noir («Чорний Драккар»). До речі, драккари – це дерев’яні бойові кораблі з вирізаною на носі головою дракона. Колись на таких суднах стародавні вікінги відправлялися завойовувати нові землі.

Гі Лярош є дворазовим лауреатом престижної премії «Золотий наперсток», яка вручається за найбільш оригінальні колекції в стилі Haute Couture. У середині 80-х кутюр’є був удостоєний звання кавалера ордена Почесного легіону. Маестро пішов з життя на піці слави, незабаром після вручення чергової нагороди. В наші дні бренд Guy Laroche, крім люксової парфумерії, випускає одяг в стилі прет-а-порте і елітні чоловічі годинники.

Підбір аналогів парфумерії Гі Лярош

  • Fidji

    Fidji (27)

    Це класичний французький аромат. 60-ті роки минулого століття - неповторна романтична епоха, яка знайшла відображення в легендарній композиції. Освіжаючий квітковий аромат, немов за помахом чарівної палички, переносить свою власницю з нудних сірих буднів в яскраву, сонячну, святкову атмосферу тропічного острова Фіджі. Парфум ідеально підійде вишуканій, витонченій та елегантній дівчині, а легка нотка авантюризму, яка тендітно відтіняє основний букет аромату, додасть…