Історія парфумерного бренда Juliette Has a Gun

Творець бренда Juliette Has a Gun – юний талант Романо Річчі, правнук легендарної Ніни Річчі. Екстравагантна назва «Джульєтта з пістолетом» не залишає сумнівів у тому, що своє натхнення Річчі черпав з самої відомої п’єси про фатальне кохання. Творіння Шекспіра залишається актуальним протягом кількох століть, однак творець ароматів Juliette Has a Gun пропонує нам поглянути на безсмертний образ Джульєтти під незвичайним кутом.

На думку Річчі, сучасна жінка, незважаючи на всю свою жіночність і беззахисність, нестримно прагне абсолютної свободи. Коли хтось намагається зазіхнути на її незалежність, вона зустрічає його у всеозброєнні. Звичайно, в даному випадку пістолет Джульєтти – це не смертоносне знаряддя, а дивовижна здатність будь-якої тендітної жінки підкорювати чоловічі серця без єдиного пострілу.

Аромати Juliette Has a Gun настільки ж цікаві і незвичайні, як сама назва бренду. Прагнучи створити щось нове й оригінальне, Річчі запросив до співпраці знаменитого Френсіса Куркджана, який свого часу був автором парфумерних шедеврів для Dior, Acqua di Parma і Jean Paul Gaultier. Кожен аромат від Juliette Has a Gun – це багатий букет природних відтінків, в центрі якого практично завжди розташовується прекрасна троянда, що поєднує в собі ніжну красу і грізні колючі шипи. Головна «фішка» парфумів від італійського бренду полягає саме в цьому гармонійному поєднанні багатогранних і суперечливих компонентів.

Підбір аналогів парфумерії Джульєт Хез е Ган

  • Not a Perfume

    Not a Perfume (27)

    Ви вважаєте, що можете випромінювати аромат тільки за допомогою духів? Змушені Вам повідомити, що Ви помиляєтеся: цей аромат - "не парфум". Принаймні, на думку творців аромату. В якості основи для виготовлення "не парфуму" послужила амбра, яка є одним з найбільш рідкісних, а тому дорогих парфумерних інгредієнтів. Амбра настільки улюблена шанувальниками не тільки за унікальні мускусно-деревні нотки, які вона виділяє, а…