Історія парфумерного бренда Kilian

Кіліан Хеннессі, засновник парфумерної компанії by Kilian, доводиться онуком власникові всесвітньо відомого бренду Hennessy (до речі, нині покійного діда також звали Кіліаном). Нащадок коньячного магната отримав диплом журналіста у філії Сорбонського університету, написавши по ходу навчання наукову роботу про семантику (смислове значення) назв різних ароматів. Зокрема, він досліджував походження словосполучення «частка ангелів» (так його предки називали деяку кількість коньяку, який загадковим чином випаровується з дубових бочок в льохах). Згідно з сімейною легендою, цю частку забирають собі ангели, тим самим благословляючи богоугодне ремесло.

Закінчивши навчання, Кіліан вирішив присвятити себе створенню ароматів і протягом декількох років працював в таких парфумерних компаніях, як Christian Dior, Giorgio Armani, Paco Rabanne та L’Oreal. Через деякий час він засновує власний парфумерний бренд by Kilian. За визнанням самого Хеннессі, цей досвід допоміг йому зрозуміти, що парфумерний бізнес давно перетворився на бездушну машину з викачування грошей, а створення ароматів не має нічого спільного зі справжньою творчістю. Він ставить собі метою відродити парфумерне мистецтво, спираючись на традиції старих майстрів.

Перша колекція бренду by Kilian, що включала в себе три аромати, була представлена в 2007-му (рік столітнього ювілею знаменитого предка Кіліана). Основна тема, що об’єднує дебютні аромати – звичайно ж, любов. Назви парфумів під стать самим ароматам – яскраві, оригінальні, зухвалі: Kilian Prelude To Love («Прелюдія кохання»), Kilian Beyond Love Prohibited («Заборонене кохання»), Kilian Love don’t Be Shy («Не соромся»). Успіх першої колекції перевершив всі очікування, і незабаром була створена нова лінійка ароматів, що отримала загадкову та інтригуючу назву Paraisos Artificiais. Головні хіти цієї колекції – духи Kilian A Taste of Heaven («Смак небес») і Kilian Straight to Heaven («Прямо на небеса»).

Аромати Кіліана відрізняються складністю і багатогранністю композицій, в яких, як правило, домінують глибокі і тягучі відтінки. «Фірмові» компоненти більшості ароматів by Kilian – мед, різні варіації деревних нот, тютюнові акорди. Парфумери бренду креативні в усьому – наприклад, вони придумали технологію «еко-люкс», що дозволяє повторно використовувати флакони, а також почали продавати парфуми на розлив, докладаючи до них мініатюрні барила, в яких покупці можуть самостійно мікшувати улюблені аромати. Крім парфумерії, by Kilian створює розкішні шкіряні браслети і ароматизовані ювелірні вироби.

Підбір аналогів парфумерії Кіліан

  • Good Girl Gone Bad

    Good Girl Gone Bad (27)

    Сучасна жінка, що володіє харизмою, неодмінно оцінить фруктово-квіткове звучання цього яскравого, витонченого і жіночного аромату. Кришталева чистота та свіжість композиції, в якій чутні легкі солодкуваті нотки фруктів та квітів, ідеально гармонує з образом романтичної та мрійливої ​​дівчини. Ніжні акорди жасмину і жовтого нарцису наповнюють ауру грацією і витонченістю, а важкі ноти османтусу й троянди роблять увесь букет неповторним і вишуканим.…
  • Love Don't Be Shy

    Love Don't Be Shy (27)

    Над створенням унікального парфуму, в якому органічно переплелися квіткові і східні аромати, працювали кращі майстри парфумерного ремесла. Цей парфум сміливо можна назвати виключно жіночим ароматом. Секрет чарівності композиції полягає в її незрівнянній та досконалій простоті, що наповнює володарку аромату весняним настроєм і радісним передчуттям маленького дива. Початкові ноти неролі плавно перетікають в солодко-пристрасні квіткові акорди жасмину, непальської троянди та ірису.…