Парфумерна продукція

Ароматний шлейф гарних духів – штрих, що додає закінченість образу. Це своєрідна вишенька на торті, за допомогою якої елегантність та краса знаходять додатковий шик та лоск. За допомогою парфуму можна оповістити про свою появу і залишити про себе спогад. Парфуми – це якір, що пробуджує в нашій підсвідомості певні асоціації. І це потужний фактор впливу на оцінку оточуючих.

З тих пір як за парфумерію взялися маркетологи, люди купують не запахи, а рекламні образи, які для багатьох стають цінніше вмісту флакона. Чоловіки мріють стати схожими на мужнього Бекхема, ну а жінкам подавай аромат точь-в-точь як у Дженніфер Лопез або Ріанни. Smart Smell пропонує Вам якісну продукцію, не обтяжену істотними націнками відомих брендів та їх дистриб’юторів. У нашому магазині Ви знайдете аналоги брендових ароматів, які Вам хотілося б придбати, або духи, шанувальниками яких Ви вже є. Есенції для наших духів наближені до оригінальних парфумерним композиціям як мінімум на 95% і виробляються в європейських країнах.

Наш асортимент

Smart Smell виробляє парфумерну продукцію з високоякісної сировини і концентратів європейського виробництва. Ми реалізуємо масляні духи, духи-интенс, духи для чоловіків і жінок, парфумерну воду (туалетну воду і парфумовану воду), парфумовані антисептики, аромати для гелевий свічок і ароматизатори для миловаріння, аромадіфузори для дому та офісу, а також аромадіфузори для авто.

Наші духи містять 30% французького аромаконцентрату, тому тримаються на шкірі та на одязі від 6-ї до 24-ї годин в залежності від типу аромату (наприклад, цитрусові аромати менш стійкі, деревні – більш стійкі).

Наша парфумерія представлена як в фірмових скляних флаконах, так і в пластикових флаконах об’ємом від 3-х до 115-та мл. Ви можете вибрати розфасовку товару в залежності від ваших потреб:

  • маленький флакон із собою, щоб оновити запах на роботі;
  • великий флакон для косметичного столику;
  • пробник або міні-версія аромату, щоб визначити свої вподобання;
  • пластиковий флакон, щоб взяти з собою на відпочинок та не розбити упаковку.

Наші переваги

  • Консультуємо та допомагаємо. Smart Smell завжди допоможе Вам визначитися з вибором парфумерії та інших товарів, запропонувати зручний варіант оплати, оформити замовлення та організувати доставку.
  • Цінуємо думку покупців. Smart Smell дуже уважно відноситься до бажань своїх клієнтів та постійно вживає заходів для вдосконалення сервісу та якості обслуговування.
  • Оновлюємо ассортимент. Smart Smell постійно слідкує за новими трендами та тенденціями мод і, з врахуванням Ваших побажань, постійно працює над покращенням свого асортименту.
  • Використовуємо якісні концентрати. Smart Smell співпрацює з провідними постачальниками європейських концентратів для власного високого якості виробництва продукції. Схожість з оригінальними ароматами не менше 95%, стійкість при 30% концентрації на кожі від 6 годин до доби.
  • Пропонуємо оптимальні ціни. Основна доля вартості наших парфумів складається з аромату, а не упаковки або реклами бренду. Smart Smell регулярно перевіряє ціни на їх відповідність ринку аналогічних товарів.
  • Піклуємось про клієнтів та партнерів. Smart Smell береже своїх постійних клієнтів та дропшиперів. Для Вас ми передбачили спеціальні пропозиції та програму лояльності.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нами

Якщо Вам необхідна консультація по підбору парфумерії, необхідно дізнатися про можливість придбання великої партії товару (духів, духів-интенс, масляних духів, парфумерних вод, антисептиків, аромадіфузорів, концентратів та ароматизаторів), потрібно уточнити умови співпраці, особливості оплати та доставки, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.