Дитинство та юність

Ральф Лорен (прізвище при народженні – Лівшиць) з’явився на світ в Нью-Йорку в 1939 році. Його батьки, білоруські євреї, емігрували в США з Радянської Росії через пару років після Жовтневої революції. Дитинство Ральфа пройшло в бідному кварталі Бронкса, причому протягом багатьох років все сімейство Лівшиць (батько, мати і четверо дітей, включаючи майбутнього кутюр’є) тулилося в крихітній однокімнатній квартирі. Одного разу Ральф зайшов у гості до знайомого з багатої сім’ї і був вражений до глибини душі, побачивши цілу кімнату-гардероб, зайняту виключно одягом і взуттям. У його квартирі речі всіх шістьох домочадців вміщалися в одній невеличкій шафі. Чи варто говорити, що з самого дитинства хлопчик пристрасно мріяв стати мільйонером і мати свою особисту вбиральню?

Будучи підлітком, Ральф почав підробляти підсобником, і в один прекрасний день, коли йому було всього 12, на накопичені за багато місяців гроші він купив собі костюм-трійку. У 16 років він слідом за старшим братом змінює своє не надто милозвучне прізвище на більш аристократичне – Лорен. Після закінчення коледжу майбутній мільйонер відслужив два роки в армії і пішов працювати продавцем у магазин одягу.

Початок успіху

Через деякий час Ральф загорівся ідеєю відкриття власної майстерні з виготовлення краваток і навіть розробив оригінальний дизайн цього аксесуара, який відрізнявся надзвичайною шириною. Незабаром Норман Хілтон, який повірив у дизайнерський і підприємницький талант Лорена, інвестував у його проект 50 тисяч доларів. Завдяки підтримці Хілтона Ральф зареєстрував власний бренд під назвою Polo і відкрив магазинчик з продажу краваток цієї марки. До речі, поло – це аристократична гра, в якій учасники команд переміщуються верхи на конях, прагнучи ключками забити м’яч у ворота суперника. На логотипі компанії Ralph Lauren і донині зображений силует вершника, що грає в поло.

До тридцяти років Лорен розширює виробництво і відкриває магазин одягу в Беверлі-Хіллз. На початку 1970-х бренд Ralph Lauren вже випускає перші колекції чоловічого і жіночого одягу. Через кілька років Лорен знаходить нового інвестора, Пітера Сміта, який згодом займає посаду президента компанії. Великим успіхом у той період користуються спортивні сорочки від Ralph Lauren, що випускалися в 24-х кольорах.

Парфумерія Ralph Lauren

Перші парфуми бренду – жіночі духи Lauren і Tuxedo, а також чоловічий аромат Polo, були випущені в 1978 році. Особливо вдалою виявилася композиція Polo з її фірмовим поєднанням нот тютюну, шкіри і зелені. Фланкери і перевидання цього аромату надзвичайно популярні в наші дні. Бестселером став і чоловічий парфум Chaps, що з’явився на рубежі 70-х – 80-х років. Потім був період тривалого затишшя, і нові аромати від Ralph Lauren з’явилися лише в 1990-му. Найбільш популярні жіночі композиції тих років – Romance (згодом цей аромат неодноразово перевидавався у різних варіаціях), Polo Sport Woman і Safari, чоловічі – Polo Sport і Polo Sport Extreme.

Цікаві факти про Ральфа Лорена

 • Ральф був творцем костюмів для легендарного фільму «Великий Гетсбі» 1974 року.
 • У 1986 році фотографія Лорена з’явилася на обкладинці журналу Time.
 • Роком пізніше модельєр переніс операцію з видалення доброякісної пухлини головного мозку. Операція пройшла успішно, і Ральф повністю одужав.
 • Зі своєю дружиною Рікі-Енн знаменитий дизайнер познайомився в клініці, де вона працювала секретарем окуліста.
 • Ділан Лорен, дочка Рікі-Енн і Ральфа, володіє величезним кондитерським магазином в Нью-Йорку. Старший син Ендрю – віце-президент компанії Polo Ralph Lauren по маркетингу і рекламі. Він одружений на племінниці екс-президента США Джорджа Буша.
 • Ральф Лорен – перший і єдиний володар премії «Легенда американської моди».
 • У різні роки компанія Ralph Lauren розробляла форму для Вімблдонського турніру і Олімпійських Ігор. Після Пекіна-2008 дизайнера багато критикували за те, що спортивна екіпіровка для американських спортсменів виготовлялася в Китаї. Вся колекція для ОІ-2014 у Сочі, починаючи від виробництва сировини і закінчуючи пошиттям одягу, була виконана в США.
 • За версією Forbes, Ральф Лорен стабільно входить в топ-200 найбагатших людей світу. Особисті статки модельєра оцінюються в кілька мільярдів доларів.

Підбір аналогів парфумерії Ralph Lauren

 • Polo Black

  Polo Black (27)

  Чоловічий аромат, який підкреслить ваші найкращі якості - впевненість в собі, прагнення до незалежності, непохитну силу волі та вміння протистояти будь-яким труднощам. Володар парфуму - невиправний романтик та бунтар, який часто ховає свої справжні почуття під маскою незворушності й байдужості. З цим ароматом ви з легкістю зможете скинути стримуючі вас кайдани уявних пристойностей та звільнитися від зайвих умовностей. Квітково-деревна композиція…
 • Polo Sport

  Polo Sport (27)

  Якщо Ви любите спорт, підтримуєте чудову фізичну форму і ведете активний спосіб життя, цей чоловічий парфум від знаменитого американського бренду немов створений для Вас. Фахівці класифікують композицію аромату, який завоював популярність ще в кінці минулого століття, як зелену, фужерну і трав'янисту. Парфум ідеально підійде молодому, азартному, впевненому в собі чоловыку, який цінує незалежність та звик досягати успіху в житті. У…