Історія парфумерного бренду Trussardi

Історія торгівельної марки Trussardi почалася в 1910 році, коли молодий італієць Данте Труссарді відкрив у місті Бергамо майстерню з виробництва рукавичок і різних аксесуарів зі шкіри. Продукція відрізнялася відмінною якістю і стильним дизайном, тому досить швидко ім’я Труссарді стало відомо як у рідній Італії, так і далеко за її межами.

На міжнародний рівень бренд Trussardi вийшов перш за все завдяки зусиллям Ніколи Труссарді, який припадав Данте племінником. Нікола, здобувший економічну освіту, вирішив поставити справу на широку ногу, і на початку 1970-х асортимент торгової марки поповнився шкіряними сумками, валізами та рюкзаками, а трохи пізніше – ремнями, парасольками і взуттям. Крім того, Нікола будує власну фабрику з виготовлення й обробки шкіри, на якій впроваджуються найбільш прогресивні технології того часу.

Бізнес стрімко розвивається. У 1976-му в центрі Мілана відкривається перший фірмовий магазин Trussardi. На всій продукції італійського бренду тепер красується логотип у вигляді милої собачої мордашки, яка символізує простоту, природність і елегантність – риси, властиві всій продукції цієї марки. Перша колекція жіночого одягу від Trussardi була представлена в 1983 році, а в кінці 80-х починається випуск фірмових джинсів та спортивного одягу.

З модним будинком Труссарді співпрацювало багато видатних театральних режисерів та кінопродюсерів. У 1987 році Труссарді був нагороджений Великим Хрестом, який йому особисто вручив президент Італії. Роком пізніше Нікола удостоївся ще більш видатної честі: саме його компанії довірили виготовляти форму для італійських спортсменів, які виступали на Олімпіаді-88.

Відомо, що і сам маестро серйозно захоплювався спортом – чудово плавав, грав у гольф і теніс, керував літаком і гоночним автомобілем. Саме любов до швидкої їзди стала причиною трагедії, що сталася в 1999 році, коли модельєр загинув в автомобільній аварії. Схоже, автомобілі були злим фатумом, який переслідував сімейство Труссарді, оскільки через чотири роки смерть на дорозі наздогнала сина Ніколи, Франческо, який на повному ходу врізався в бетонну огорожу. Саме Франческо і його сестра Беатріче керували компанією після смерті батька.

Перші парфуми від італійського бренду, що отримали назви Trussardi Trussardi і Uomo, побачили світ в 1983 році. Початок 90-х ознаменувався виходом двох парфумерних бестселерів, орієнтованих насамперед на молодіжну аудиторію – Action Uomo і Action Donna. Взагалі, творці духів від Trussardi в ті роки не балували шанувальників різноманітністю назв, тому не дивно, що новий аромат 1994 року називався Donna Trussardi, а 95-го – L’Uomo.

В різні роки з брендом співпрацювали такі імениті парфумери, як Орельєн Гішар, Альберто Морильяс, Наталі Лорсон, Беатріс Піку, Жан Гішар, Софі Лаббе, Анн Фліп. Серед найбільш популярних ароматів від Trussardi – Python For Men, Trussardi Inside Iced, Trussardi Jeans Men, Trussardi Skin, Trussardi Inside Delight, Trussardi Delicate Rose, Essenza del Tempo.

Підбір аналогів парфумерії Труссарді

  • Donna

    Donna (27)

    У цьому парфумі гармонійно поєднуються романтичність і елегантність, сексуальність і сильний характер, жіночність і зухвалість - словом, ті суперечливі риси, які притаманні сучасній успішній жінці. Аромат, складений на основі чуттєвих деревних запахів, відтінених ніжними квітковими нотами, зачаровує, підкреслюючи привабливість і харизму своєї власниці. На початку композиції домінують освіжаючі та терпкі акорди лимона, свіжих фруктів й екзотичного юзу. Розкішний лотос, медовий…
  • Trussardi Delicate Rose

    Trussardi Delicate Rose (27)

    Основу композиції цього вишуканого жіночого парфума складають чарівні ноти найніжнішої чайної троянди. Легкі і ненав'язливі квіткові акорди обволікають володарку аромату солодкої привабливою аурою, а контрастні деревні мотиви роблять звучання справді незабутнім. У початкових нотах екзотичні ноти японського апельсина і юзу переплітаються зі свіжістю зелених акордів бамбука. Серце композиції складено з ніжних рожевих пелюсток, обрамлених збудливими відтінками жасмину і лотоса. Благородні…