Історія парфумерного бренда Zarkoperfume

Zarkoperfume – дуже «молодий», цікавий і багатообіцяючий парфумерний бренд родом зі Скандинавії. Торгова марка була заснована датчанином з екзотичним ім’ям Зарко Альман Павлов. За словами самого Зарко (який, до речі, на сьогоднішній день є найуспішнішим та найвідомішим датським парфумером), при створенні своїх дивовижних ароматів він надихається красою північної природи і багатими культурними традиціями рідної країни.

Відкриттю бренда Zarkoperfume передували довгі роки важкої праці, пошуків, спроб та помилок. За шість років Павлов вивчив десятки тисяч різних ароматів, поки нарешті не знайшов свій неповторний парфумерний стиль, який став для нього формулою успіху. Крім традиційних для парфумерії ефірних масел, до складу духів від Zarkoperfume входять натуральні екстракти (за словами творців, сировину для них збирають в самих екологічно чистих регіонах планети) і синтетичні молекули. У дебютній колекції, презентація якої відбулася в 2014 році, були представлені аромати E’L, Inception, Molecule 234.38 і Oud’ish.

Муза аромату E’L – дружина Зарко, якій він і присвятив цей парфум. Композиція складена з дорогих нот, поєднання яких робить звучання надзвичайно глибоким і чуттєвим. Натхнення для створення парфумів Inception датський парфумер черпав в однойменному культовому фільмі «Початок». Аромат вийшов таким же багатогранним і фантастичним, як сюжет «джерела». Унікальність парфуму Molecule 234.38 (цифри – не що інше, як значення молекулярної маси) полягає в тому, що вся його піраміда побудована виключно з синтетичних складових. В ароматі Oud’ish основною нотою став запах дорогоцінної удової деревини, тому ці духи часто називають «рідким золотом». Робота над створенням квітково-фруктового аромату Pink Molecule 090.09 велася протягом 9 місяців і 9 днів, що й знайшло відображення в назві парфуму.

Підбір аналогів парфумерії Заркопарфюм

  • Pink Molecule 090.09

    Pink Molecule 090.09 (27)

    Розкішний квітково-шипровий аромат для жінок призначений для жінок нового покоління, які не бояться кидати виклик усталеним традиціям і впевнено йдуть до поставленої мети. Незламний характер власниці аромату дивним чином поєднується з ніжною жіночністю і пристрасною чуттєвістю. Початкові ноти композиції звучать, немов увертюра, яка готує досвідченого слухача до симфонії у віртуозному виконанні майстра. Енергійні і підбадьорливі нотки бергамоту гармонійно підкреслюють соковиту…