Історія парфумерного бренду Max Mara
Шлях до успіху

Італійський бренд елітного одягу та парфумерії Max Mara був створений в 1951 році. Засновник майбутньої імперії, Ахілл Марамотті, що народився в 1927 році в родині швачки і професора літератури, здобув юридичну освіту і починав бізнес практично з нуля. Володіючи неабияким комерційним чуттям, Ахілл придумав для компанії звучну назву, скоротивши своє прізвище до Mara і додавши до неї амбітну приставку Max. Інтуїція підказувала молодому італійцеві, що майбутнє моди – це масове виробництво одягу «прет-а-порте», і він з самого початку взявся розробляти цей напрямок.

Згодом Марамотті взяв на озброєння просту і ефективну формулу ведення бізнесу: всі його колекції створювалися за участю найвідоміших модельєрів. У різні роки з брендом тісно співпрацювали такі знамениті дизайнери, як Лучіано Сопрані, Франко Москіно, Карл Лагерфельд, Енн Марі Беретта, Жан-Шарль де Кастельбажак, Гай Паулін та інші. Компанія надзвичайно дорожила своєю репутація, тому завжди виробляла одяг найвищої якості. Max Mara залишалися вірними своїй філософії навіть в 80-х роках минулого століття, коли багато їх конкурентів захопилися франчайзингом і ліцензуванням, підміняючи якість продукції гучними іменами модельєрів.

Час показав виправданість такого підходу: на початку 2000-х Ахілл Марамотті впевнено входив в топ-5 найбагатших італійців, а його особистий статок перевищував $ 2 млрд. Після смерті засновника компанії кермо влади перейшло до рук двох його синів і дочки. В даний час по всьому світу працює більше 2-х тисяч фірмових бутіків Max Mara. Компанія активно підтримує розвиток культури і мистецтва, спонсуючи кілька престижних премій, найвідоміша з яких – Art Prize for Women.

Парфуми від Max Mara

Перший аромат бренду, який отримав не дуже оригінальну назву Max Mara, був представлений в 2005 році. Свіжі початкові ноти цитрусових та імбиру плавно перетікають в квіткові акорди орхідеї, лілії та магнолії, а в шлейфі домінують теплі відтінки цукрової тростини. Пишне оформлення флакона дебютних парфумів асоціюється з витонченими жіночими формами, які завжди були головним еталоном для дизайнерів одягу Max Mara.

Після цього бренд випустив ще кілька ароматів, які стали бестселерами. Комерційний успіх багато в чому став заслугою провідних парфумерів сучасності, з якими співпрацював будинок Max Mara – Дафни Бюже, Вінсента Шаллера, Олів’є Креспо та інших. Складні аромати Max Mara поєднують в собі мускусні, квіткові, цитрусові і деревні ноти, які легко привертають увагу і підходять практично до будь-якого настрою та ситуації. Фірмовий стиль, властивий одягу бренду, проглядається і в дизайні флаконів – за уявною простотою видна копітка робота і увага до найдрібніших деталей. Випуск парфумерії, крім усього іншого, підвищує впізнаваність одягу бренду і допомагає компанії розширювати ринки продажів.

Окремо варто згадати жіночі аромати, які за своїм звучанням дуже близькі до унісекс-ароматів: Max Mara le Parfum та Max Mara Kashmina Touch. Автор першої композиції, що побачила світ у 2008 році – знаменитий парфумер Вінсент Шаллер. Незвичайний флакон у формі амулета був придуманий відомим французьким дизайнером Тьєррі де Башмакофф. Аромат являє собою унікальне поєднання чоловічих і жіночих нот – жасмину, мускатного горіха, троянди, мускусу, липи, сандалу і тигровій лілії.

Max Mara Kashmina Touch – не менше оригінальний парфум, який ідеально підійде для романтичного вечора. Композицію відкривають ноти свіжого сицилійського лимона, які плавно переходять в іскристі акорди амаретто. Основу аромату становить витончений квітковий букет з вкрапленнями мускусу і деревних нот, що підкреслюються запахом гіркого апельсина. Слід також зазначити, що найчастіше в композиціях парфумерії від Max Mara використовуються ноти мускусу і жасмину.

Підбір аналогів парфумів Макс Мара

  • Le Parfum

    Le Parfum (27)

    Відмітна особливість цієї деревно-мускусної композиції - використання "чисто чоловічого" мускатного горіха, що робить аромат неймовірно глибоким, контрастним та зухвалим. Володарка парфуму - справжня леді, яка може бути не тільки дивно сильною, але й зворушливо беззахисною та жіночною. У це важко повірити, але під суворою маскою неприступності аристократки часто ховається справжній вулкан пристрасті та неприборканої сексуальності. В увертюрі чарівної композиції звучать…