Історія парфумерного бренду Dunhill

Dunhill – англійський дизайнерський будинок, який знаменитий своїми колекціями чоловічого одягу, парфумерією, предметами розкоші та аксесуарами. Історія успіху компанії бере свій початок у далекому 1893 році, коли 21-річний Альфред Данхілл взяв на себе управління шорним бізнесом свого батька. У ті роки автомобіль був вершиною новітніх технологій, і Данхілл, який прекрасно розбирався в кон’юнктурі ринку, відкрив магазин автомобільних аксесуарів. Зокрема, він торгував такими незвичайними для того часу товарами, як автомобільні лампи, ріжки і годинник для приладових панелей. Трохи пізніше компанія Dunhill почала виробляти захисні окуляри, шкіряні пальта та інші аксесуари для водіїв.

У 1907 році Альфред знову вирішує перепрофілювати бізнес і відкриває тютюнову крамницю, а ще через три роки – власну фабрику з виробництва курильних трубок. Цей напрям виявився дуже перспективним, і незабаром в Парижі і Нью-Йорку з’являються фірмові тютюнові магазини Dunhill. Особливої уваги заслуговують запальнички, вироблені компанією. До речі, фахівці Dunhill першими розробили запальничку, якою можна було користуватися однією рукою. У 50-х роках минулого століття була випущена знаменита бутанова запальничка Rollagas. Саме цей аксесуар від Dunhill можна побачити в знаменитому фільмі про Джеймса Бонда «Доктор Ноу». У 1963 році компанія Dunhill починає випускати власну марку сигарет.

Аромати Dunhill, як і інші продукти бренду, розраховані на чоловіка, який ні в чому собі не відмовляє і бере від життя все найкраще. Перший чоловічий аромат від Dunhill, який отримав назву Dunhill For Men, був випущений в 1934 році. За весь час компанія випустила всього один жіночий аромат – Desire, презентація якого відбулася в 2001 році. Аромати Dunhill створювалися у співробітництві з такими відомими парфюмерами, як Жерар Ентоні, Мішель Альмарак, Ален Асторі, Моріс Русель, Карлос Бена, Філіп Романо, Лоран Ле Гернек.

Подбір аналогів парфумів Данхілл

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Dunhill” у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадіфузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

  • Desire Blue

    Desire Blue (27)

    Легкий, ненав'язливий і геніально простий аромат наповнює заспокійливим умиротворінням, яке спонукає до філософських роздумів і самоаналізу. Його запах нагадує про освіжаючий океанський бриз, що оточує райською прохолодою і забирає геть усі важкі думи. Аромат особливо підходить до теплої пори року, даруючи своєму власникові неймовірну легкість і чарівну невимушеність. У початкових акордах аромату переважають бадьорі та яскраві нотки квіток лотосу, соковитого…