• Категорія запису:Бренди
  • Остання зміна запису:30.03.2021

Історія парфумерного бренда Antonio Banderas

Антоніо Бандерас – іспанський актор, який прославився ролями чарівних коханців і фатальних чоловіків. У 1997-му році Бандерас, якому на той момент виповнилося 37, вирішив спробувати себе на новому терені. Він підписав контракт з компанією Antonio Puig, яка почала випускати парфумерну продукцію під брендом Antonio Banderas. Презентація дебютного парфуму відбулася в тому ж році.

За перші десять років існування бренду було випущено 8 ароматів, у кожного з яких з’явилася ціла армія шанувальників по всьому світу. Більшість парфумів презентує сам Антоніо, що значно підігріває інтерес публіки до новинок. Багато жінок мріють про аромат від одного з найпривабливіших та найсексуальніших чоловіків планети. Представники сильної статі впевнені, що парфуми Antonio Banderas підкреслять їх чоловічу силу і привабливість.

Аромати бренду за своєю концепцією близькі образу самого Бандераса. Пахощі свіжих квітів у поєднанні з неймовірною щирістю, експресією та пристрастю, що кипить в крові кожного іспанця – приблизно такими словами можна описати композиції його парфумів. Кожен аромат створювався спеціально для певного віку, стилю, світовідчуття та стану душі. Втім, є у всіх букетів і загальна риса – це непохитна впевненість у своїх силах, яка дарує безмежну свободу, спокій і мудрість.

Покликання жіночих ароматів Antonio Banderas – інтригувати, фліртувати і зачаровувати. Загадкові і чуттєві квіткові композиції зі східними відтінками невловимо притягують своєю уявною беззахисністю і недомовленістю. Чоловічий аромат Antonio Banderas, навпаки, закликає свого володаря до негайних і рішучих дій. Такі парфуми буквально створені для тих, чиє життя наповнене цікавими подіями та новими яскравими враженнями.

Підбір аналогів парфумів Антоніо Бандерас

  • Blue Seduction

    Blue Seduction (27)

    Перші ж акорди цього легкого і сучасного аромату не залишають сумнівів: ось він - ідеальний чоловічий парфум. Прохолодні ноти свіжості повні елегантності та шляхетності. Пахощі навіюють асоціації з чарівною ніжністю і палкою чуттєвістю, перед якими не встоїть жодна жінка. Початкові ноти цього неповторного аромату наповнені свіжістю соковитого цитруса, на зміну якій приходить поєднання м&#39яти та смородини. Вся композиція сповнена кришталевою…