Історія парфумерного бренду Armand Basi

Презентація першої колекції жіночого одягу від Armand Basi відбулася в 1986 році. Згодом бренд значно розширив сферу своєї діяльності, почавши випускати чоловічий одяг, годинники, аксесуари, сумки, взуття, окуляри та парфумерію. Продукція компанії розрахована головним чином на представників середнього класу віком 25-35 років, які тяжіють до модних трендів та бажають підкреслити свою індивідуальність.

Перший аромат Armand Basi, чоловічий одеколон під назвою Basi Homme, був представлений в 1999 році. Це свіжий, енергійний і насичений аромат, який ідеально поєднується зі стилем casual і підходить для повсякденного використання. Жіночий парфум Basi Femme, що з’явився трохи пізніше, відрізняється неймовірно свіжою фруктово-квітковою композицією з легкими деревними нотками.

Класичний чоловічий аромат Armand Basi In Blue має неймовірно елегантне, витончене та тепле деревно-пряне звучання. З жіночої лінії слід виділити чуттєвий квітково-цитрусовий аромат Armand Basi Lovely Blossom, а також квітково-деревну композицію Armand Basi In Red, що іскрує енергією.

Підбір аналогів парфумів Арманд Басі

  • In Blue

    In Blue (27)

    Колір і характер цієї вишуканої туалетної води асоціюється з нестримною морською стихією. В одному маленькому флаконі ви знайдете пристрасть і ніжність, лід і полум'я, шторм і штиль. Володар цього аромату - впевнений у собі чоловік, який усвідомлює свою силу. Він стриманий і незворушний, однак в глибинах цього прохолодного спокою, як в загадковому океані, може ховатися первісна пристрасть і неприборкана чуттєвість.…
  • In Red

    In Red (27)

    У запаморочливому коктейлі ароматів відчувається п’янкий запах квітів, що прокидаються в ранковій росі, а природна свіжість перетворюється на справжню веселку емоцій. Цей неповторний парфум можна порівняти з літнім сонячним днем, коли вас переповнює радість і передчуття того, що найсміливіші мрії ось-ось здійсняться. Творці аромату втілили в ньому образ сміливої ​​і впевненої у собі жінки. Вона здатна на справжню, всепоглинаючу пристрасть,…