Історія парфумерного бренда Carolina Herrera

Кароліна Еррера з’явилася на світ в Каракасі, столиці Венесуели, в 1939 році. Бабуся Кароліни, будучи знавцем моди, брала маленьку внучку на покази одягу від Balenciaga і Dior, з дитинства прищеплюючи їй смак до красивих і вишуканих речей. В юності Еррера працювала в модному бутіку Pucci’s та водила дружбу з такими знаменитостями, як Енді Уорхол і Мік Джагер. На початку 1980-х вона вирішила перебратися до Нью-Йорка, і її подруга, яка працювала головним редактором журналу Vogue, запропонувала Кароліні створити власну лінію одягу.

Дебютний показ отримав схвальні відгуки критиків та публіки. Клієнтами нової торгової марки Carolina Herrera New York стають знамениті актори, популярні співаки та впливові політики. Перший аромат бренду Carolina Herrera, основу якого склали ноти жасмину і туберози, доповнені фруктово-деревними відтінками, виходить в 1987 році. Парфуми Carolina Herrera виявилися настільки комерційно успішними, що доходи від їх продажу були вкладені в створення нових колекцій одягу. Один з найбільш знаменитих і популярних ароматів бренду – парфум Carolina Herrera 212, присвячений Нью-Йорку (212 – телефонний код міста). Згодом аромат 212 став основою для безлічі фланкерів та перевидань.

Підбір аналогів парфумерії Кароліна Еррера

 • 212 VIP Men

  212 VIP Men (27)

  Сильні, вольові, успішні чоловіки неодмінно звернуть свою увагу на цей привабливий аромат. Парфум, в якому гармонійно поєднуються чуттєві та п'янкі ноти, підкреслює вишуканий смак та стильність свого володаря.
 • Bad Boy

  Bad Boy (27)

  Цей яскравий і насичений чоловічий аромат призначений для вічних бунтарів, які невтомно шукають свій власний шлях і не бояться виходити за рамки загальноприйнятих норм і правил. Чорна блискавка, що уособлює новий парфум, була обрана не випадково. Нестримна небесна стихія символізує силу духу, сміливість та непередбачуваність володаря аромату. У східно-пряній композиції, немов в електричному заряді, з'єдналися протилежності, які притягуються одна до…
 • CH Men

  CH Men (27)

  Парфум створений для сучасних чоловіків, що віддають перевагу активному способу життя. Власники цього аромату самостійно визначають свою дорогу, а не чекають подарунків від долі. Парфум закликає свого господаря знайти свободу й незалежність, які даються тільки тим, хто приймає повну відповідальність за всі рішення в своєму житті. Стильна композиція перенесе у спогади про найбільш пам'ятні тріумфи, незабутні свята з друзями та…
 • Good Girl

  Good Girl (27)

  Загадкові ноти аромату стануть чудовим доповненням до образу фатальної красуні, яка розбиває чоловічі серця. Парфум обволікає все тіло невидимим маревом, посилюючи і без того зашкалюючу привабливість його власниці. Поза всякими сумнівами, дами з бездоганним відчуттям стилю оцінять цей неповторний коктейль грайливого флірту і витонченої жіночності в одному флаконі.