Dolce & Gabbana

Історія парфумерного бренда Dolce & Gabbana

Духи від знаменитого бренду Dolce & Gabbana добре знайомі кожному шанувальнику вишуканої парфумерії. Засновники торговельної марки, італійські модельєри Доменіко Дольче і Стефано Габбана, випустили свою першу колекцію жіночого одягу Real Women в кінці 1985 року. Дебютанти отримали непогані відгуки від преси, і вже в наступному році в Мілані відкрився перший бутік D & G. Поступово бізнес розширювався, з кожним роком обростаючи новими напрямками. З’явилися лінії трикотажу, нижньої білизни, купальників, а в 1990-му пройшов показ першої колекції чоловічого одягу.

Через два роки Стефано і Доменіко випустили свій перший парфум, який отримав назву Dolce & Gabbana Parfum. З тих пір пройшло без малого тридцять років, і за цей час італійський бренд представив на суд публіки понад 60 ароматів з різними композиціями. Продукція компанії розрахована на благородних чоловіків і прекрасних дам, які знаються на моді і прагнуть бути на висоті у всіх відносинах. Володар духів від Дольче і Габбана є справжнім прихильником розкоші і наділений бездоганним смаком.

Гамма відтінків ароматів від Dolce & Gabbana дуже різноманітна, тому Ви завжди зможете вибрати парфум, який буде ідеально гармоніювати з Вашим стилем і настроєм. Неповторні запахи, створювані визнаними метрами високої моди, під стати їх характерам – вони настільки ж відкриті, мрійливі, по-дитячому безпосередні і емоційні. Дольче і Габбана не роблять ставку на екстравагантність і миттєвий епатаж. Їх стиль можна назвати неоклассикой – новим поглядом на вічні цінності, які завжди будуть в моді.

Підбір аналогів парфумів Дольче і Габбана

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Dolce & Gabbana” у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори