Види оплати

Ми надішлемо Вам реквізити бізнес-карти “Приватбанку” для передоплати замовлення. Реквізити картки відправляються через Viber або SMS на номер телефону, вказаний в замовленні. Зазвичай повідомлення надходить протягом 10-60 хвилин у робочий час магазину.

Увага!

  • Банк-емітент Вашої картки може знімати комісію за переказ коштів згідно тарифам обслуговування.

Ми надішлемо Вам рахунок на оплату замовлення з реквізитами розрахункового рахунку. Рахунок відправляється за допомогою Viber або email, на зазначені в замовленні контакти. Зазвичай повідомлення приходить протягом 10-60 хвилин в робочий час магазину.

Увага!

  • Даний спосіб оплати є пріоритетним для розрахунків з ФОП та юрособами.
  • Ви здійснюєте покупку товарів у ФОП, який не є платником ПДВ, і є платником єдиного податку за ставкою 5%.

Оплатіть замовлення у відділенні “Нової пошти” в момент отримання. В цьому випадку, Ви сплачуєте:

  • вартість самого замовлення на користь інтернет-магазину;
  • 20 грн + 2% від вартості замовлення на користь “Нової пошти”.
Увага!
  • Тарифи “Нової пошти” зазначені довідково і можуть відрізнятися від приведених на сайті.
  • Замовлення на суму менше 500 грн накладеним платежем не відправляються.

Способи доставки

Укрпошта

Вартість доставки. За обробку та доставку замовлення у відділення нараховується плата у розмірі 35 грн, а за адресну доставку – 55 грн. Плата за доставку додається до вартості замовлення. Покупець не сплачує за доставку в момент отримання товару.

Контактні дані. Для отримання замовлення необхідно назвати ім’я, прізвище та номер телефону, які вказані на сайті в замовленні. Ім’я та прізвище повинні співпадати з паспортними даними отримувача.

Пункти видачі. Доставка замовлень здійснюється у відділення або за адресою. Знайти потрібне відділення можна тут: https://index.ukrposhta.ua/find-post-index. При оформленні замовлення у полі “Примітки” вкажіть номер (індекс) необхідного Вам відділення або точну адресу.

Строки відправки. Відправка замовлення з парфумерією або супутніми матеріалами здійснюється наступного робочого дня. По неділям, понеділкам та у святкові дні відділення Укрпошты, в якому ми обслуговуваємость, відправленнь не приймає.

Строки доставки. Зазвичай доставка по Україні здійснюється протягом 4-6 днів залежно від населеного пункту. Срок зберігання посилки у відділеннях Укрпошти – 5 днів. Після завершення зазначеного строку посилка повертається відправнику. За домовленостю додаткові дні зберігання сплачує покупець.

Відстеження посилки. Відстежити посилку Укрпошти легко: через Контакт-центр, онлайн на сайті, за допомогою чат-ботів чи в Особистому кабінеті. Номер відправлення ми надсилаємо Вам на Viber або через SMS посля комплектації замовлення.

Дисклеймер. Продавець не несе відповідальності за зміну умов роботи Укрпошти (включаючи, але не обмежуючись, тарифами, розкладом роботи, розміщенням пунктів видачі) та пов’язані з цим наслідки.

Нова пошта
Вартість доставки. Доставка замовлення у відділення або у поштомат коштує 50 грн. Адресна доставка – 70 грн.

Контактні дані. Для отримання замовлення необхідно назвати ім’я, прізвище та номер телефону, які вказані на сайті в замовленні. Ім’я та прізвище повинні співпадати з паспортними даними отримувача.

Пункти видачі. Перелік підрозділів доступний для вибору при оформленні замовлення. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам відділення, вкажіть правильне відділення у примітках до замовлення.

Строки відправки. Відправка замовлення з парфумерією або супутніми матеріалами здійснюється наступного робочого дня.

Строки доставки. Зазвичай доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 днів залежно від населеного пункту. Строк зберігання посилки у відділеннях “Нової пошти” – 5 днів. Додаткові дні зберігання оплачує покупець. У разі адресної доставки кур’єр “Нової пошти” дзвонить отримувачу на номер, що зазаначений у замовленні, за 30-60 хвилин до прибуття на адресу, яка зазначена у експрес-накладній.

Дисклеймер. Продавець не несе відповідальності за зміну умов роботи “Нової пошти” (включаючи, але не обмежуючись, розклад роботи, розміщення пунктів видачі) та пов’язані з цим наслідки.

Вартість доставки. Вартість доставки до пункту видачі – 1 коп.

Контактні дані. Для отримання заявки, необхідно назвати ім’я, прізвище та номер телефону, які вказані на сайті в замовленні. Ім’я та прізвище повинні співпадати з паспортними данними отримувача.

Пункти выдачи. Заказ можна забрати за адресою: вул. Шевченка 2, пос. Нові Петрівци, Вишгородський р-н, Київська обл. Ориєнтир: біля відділення “Нової пошти”.

Строки видачі. Самовивіз здійснюється лише за попередньою угодою з продавцем після підтвердження заявки та комплектації товару.

Дисклеймер. Продавець не гарантує можливість видачі товару в момент часу, зручний покупцю. Продавець не приймає оплату готівкою, видача товару здійснюється лише після отримання оплати на рахунок продавця.