Історія парфумерного бренда Elizabeth Arden

Elizabeth Arden – американська компанія, створена в 1910 році підприємницею Елізабет Арден (справжнє ім’я засновниці родом з Канади – Флоренс Найтінгейл Грем). Компанія займається виготовленням і реалізацією парфумерії, косметики і засобів для догляду за шкірою. З 2016 року є дочірньою компанією корпорації Revlon.

Елізабет Арден була видатною жінкою для свого часу, і це дозволило їй заробити до кінця життя в 1966 році більше 60 млн доларів США. Ось кілька фактів про цю жінку з підприємницьким талантом:

 • З шести років допомагала батькові торгувати овочами на базарі, часто її клієнтками були багаті і красиві жінки.
 • В юності Елізабет закінчила курси медсестер і стала експериментувати з виробництвом кремів для обличчя на основі яєчних білків.
 • Посварившись з батьками, вона переїхала в місто надій – Нью Йорк і влаштувалася в хімічну лабораторію.
 • Спільно з відомою американською актрисою Елізабет Хаббард в 1908 році відкрила на П’ятій авеню магазин “Елізабет”. Надалі був випущений відомий квітковий аромат “Fifth Avenue by Elizabeth Arden”.
 • Флоренс стала представлятися ім’ям Елізабет по імені магазину, який дістався їй після виходу Елізабет Хаббард з бізнесу з-за їх сварки. А прізвище Арден вона перейняла у улюбленого книжкового героя Еноха Ардена з однойменної книги Альфреда Теннісона.
 • Свою життєву позицію Елізабет сформулювала таким чином: “Я хочу домогтися того, щоб жінка без макіяжу відчувала себе голою.”
 • Елізабет позиціонувала свою продукцію як товари для еліти. Щоб відповідати цьому, вона позичає гроші і розкішно обставляє трикімнатний салон, а вхідні двері фарбує в яскраво-червоний колір для залучення уваги.
 • Чоловік підприємниці допомагав їй вести бізнес в якості комерційного директора 19 років. Вони посварилися і розлучилися, тому що Елізабет вважала його всього лише працівником компанії, а не партнером по бізнесу.
 • Вона залишила після себе 17 компаній, 40 салонів краси і особистий статок в 11 млн доларів.
 • На її могилі написаний тільки рік смерті та ім’я – Елізабет Н. Грем”. В її випадку смерть відносна – а Elizabeth Arden продовжує процвітати.

У наші дні діяльність компанії сконцентрувалася в парфумерній сфері. Фірмовий аромат компанії називається “Red Door (Червоні двері)”. Інші відомі аромати – “Fifth Avenue (П’ята авеню)”, “Green Tea (Зелений чай)”, “Provocative Woman (Провокаційна жінка)”, “Mediterranian (Середземномор’я)”, “Pretty (Красуня)”, “Untold (Неописана)”. Компанія також володіє ліцензією на парфумерію Брітні Спірс, а також на парфумерні колекції Хілларі Давши, Елізабет Тейлор і Мерайї Кері, а також парфумерні колекції Джастіна Бібер і Тейлор Свіфт.

Підбір аналогів парфумів Елізабет Арден

 • Green Tea

  Green Tea (27)

  Аромат ідеально підкреслить активну натуру сучасної жінки, роблячи акцент на її енергійності та цілеспрямованості. Цей чуттєвий та звабливий запах зробить образ кожної дами воістину чарівним. Парфум прекрасно гармонує як з вишуканою вечірньою сукнею, так і зі звичним повсякденним образом. Завдяки вмілому поєднанню інгредієнтів творцям аромату вдалося створити завершену гаму, наповнену неймовірною свіжістю.