Історія парфумерного бренда Gian Marco Venturi

Джанмарко Вентурі з’явився на світ у Флоренції в 1955 році. Після закінчення школи здобув дві вищі освіти – дизайнерську та економічну. Закінчивши другий інститут, Вентурі відправляється подорожувати по світу. Згодом накопичений досвід став йому у нагоді при створенні авторських колекцій.

Невдовзі молодого і перспективного дизайнера запрошують на роботу в компанію “Domitilla”. Колекція, яку Вентурі створив для цього бренду, вперше показали в його рідному місті – Флоренції, і вона була досить тепло прийнята критиками і публікою. Згодом Джанмарко плідно співпрацював з компанією Beba, створивши для неї колекцію трикотажу, і брендом Sander’s (одяг і аксесуари зі шкіри). Крім того, він відзначився спільною роботою з Граціелою Ронко, розробивши для її чергової колекції унікальні моделі, які незабаром стали візитною карткою бренду.

Незважаючи на успішне співробітництво з іменитими брендами, Джанмарко не збирався все життя працювати за наймом, тому в 1981 році він засновує власну компанію і, не мудруючи лукаво, називає її своїм ім’ям. Його дебютна колекція шкіряного одягу та аксесуарів мала гучний успіх. У 1982-му Вентурі випускає лінійку джинсового і спортивного одягу, і вже в наступному році він був удостоєний престижної премії в номінації «Кращий дизайнер».

Незабаром головний офіс компанії Gian Marco Venturi переїжджає з Флоренції до Мілану. На сьогоднішній день бренд виробляє джинсовий, спортивний і повсякденний одяг, а також вироби зі шкіри та парфумерію.

Парфумерний бізнес Вентурі

Минуло всього кілька років з того часу, як Джанмарко був визнаний найкращим дизайнером року, і ось він вже домагається визнання на новому для себе терені. На парфумерній виставці в Мілані-1986 лосьйон після гоління Gian Marco Venturi був визнаний самим продаваним чоловічим лосьйоном і отримав премію Катерини Медичі.

Перший аромат від Gian Marco Venturi був створений в 1985 році. На сьогоднішній день лінійка парфумів італійського бренду налічує два десятки ароматів. Багато з них створювалися при безпосередній участі відомого парфумера Жиля Ромі. Ліцензією на виробництво парфумерії під торговою маркою GMV володіє міланська компанія The First SpA.

Один з головних парфумерних хітів від Gian Marco Venturi, який користується популярністю донині – GMV Uomo, випущений в 1997 році. Через два роки у чоловічого парфума з’явилася гідна пара – туалетна вода GMV Donna, яка підкорила мільйони жіночих сердець по всьому світу.

У 2001 році італійський бренд презентує новий жіночий аромат – Gian Marco Venturi Woman, який моментально став бестселером (до речі, він залишається ним і сьогодні). Ще через два роки виходить туалетна вода для жінок Gian Marco Venturi Girl, яка відрізняється неймовірно імпульсивним і романтичним звучанням.

Сьогодні парфумерія Gian Marco Venturi успішно продається не тільки в рідній Італії, але і в багатьох інших країнах. Що б не створював знаменитий італійський дизайнер – одяг, сумки, аксесуари або духи, всі його твори відрізняються бездоганним стилем і високою якістю.

Парфум від Gian Marco Venturi можна назвати тим самим майстерним штрихом, без якого ваш гармонійний і цілісний образ, швидше за все, здасться незавершеним. Аромати від Вентурі одночасно суворі і легковажні, стримані і чуттєві – в них відображається вся суть суперечливої, незбагненної та пристрасної італійської натури. Мабуть, визначення «еклектика» найкраще описує стиль, в якому працює Джанмарко. Аромати GMV призначені сучасним витонченим жінкам і сильним, незалежним, впевненим у собі чоловікам.

Підбір аналогів парфумерії Джанмарко Вентурі

  • Women

    Women (27)

    В хвилюючій і вишуканій композиції втілилися всі найкращі жіночі риси - краса, чарівність, привабливість. Легкі квіткові тони композиції ідеально підійдуть жіночній красуні з витонченим почуттям стилю. Невагома пелена аромату ніжно обволікає свою власницю, роблячи її учасницею захоплюючої гри, головні козирі в якій - романтичність, чуттєвість і природність. Приголомшлива гамма з яскравими квітковими, ягідними та цитрусовими відтінками прикрасить будь-яку дівчину, зробивши…