Hugo Boss

Історія парфумерного бренда Hugo Boss

Історія бренда Hugo Boss почалася в середині 20-х років минулого століття, коли Хуго Фердинанд Босс відкрив під Штутгартом невелике швейне виробництво. Через кілька років у всьому світі почалася Велика депресія, і для Хуго, як і для більшості бізнесменів-початківців, настали важкі часи. Однак він зумів залишитися на плаву – багато в чому завдяки тому, що погодився виконувати замовлення на пошиття форми для німецьких військових.

Після закінчення Другої світової війни Босса звинуватили в посібництві фашистам, в результаті чого фірма понесла значні збитки. На відновлення репутації пішли десятиліття наполегливої праці, протягом яких Хуго і його спадкоємцям довелося не тільки публічно каятися у скоєному, але й виплачувати компенсації людям, які працювали на його підприємствах у роки війни.

У 1953-му компанія Hugo Boss представила публіці свою першу колекцію чоловічих костюмів. Дебют виявився досить успішним, і через деякий час бренд починає випускати не тільки чоловічий, а й жіночий одяг. Перший чоловічий аромат від Hugo Boss з яскравою та незабутньою назвою Hugo Boss Number One був представлений набагато пізніше, в 1985 році. Boss Bottled, випущений в 1998-му, став справжнім хітом, який донині входить до числа найпопулярніших чоловічих парфумів світу. У 2006 році парфумери Hugo Boss створили перший аромат для жінок – Boss Femme.

За більш ніж тридцятирічну історію парфумерного бренда Hugo Boss було випущено понад чотирі десяткі ароматів. Незважаючи на те, що жіночі парфуми від Hugo Boss незмінно користуються успіхом у всьому світі, чоловічі аромати бренду все ж частіше виходять на перший план. В різні роки в рекламі чоловічої парфумерії від Hugo Boss знімалися такі відомі актори, як Райан Рейнольдс, Джерард Батлер та Кріс Хемсворт..

Підбір аналогів парфумів Хуго Босс

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Hugo Boss” у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори