Issey Miyake

Кар’єра дизайнера

Японський модельєр Іссей Міяке, творець бренду Issey Miyake, народився в 1938 році. У семирічному віці хлопчик пережив страшну трагедію. Вибух атомної бомби, скинутої американцями на Хіросіму, забрав життя більшості його родичів, а сам він залишився в живих лише завдяки щасливому випадку. З раннього дитинства Иссей виявляв неабиякі творчі здібності. Закінчивши художню школу, він вступив на факультет графічного дизайну токійського університету. Після закінчення вузу юнак переїхав до Франції, де протягом декількох років працював в модних будинках Guy Laroche і Givenchy.

Здобувши досвіду, Міяке повертається на батьківщину і на початку 1970-х разом зі своїм товаришем, Томоко Комура, відкриває власне дизайнерське агентство. Перша колекція нового бренду Miyake Design Studio викликала неоднозначну реакцію критиків і публіки, а журналісти тут же проголосили Міяке висхідною зіркою авангардистського напрямку високої моди. Моделі, створені молодим японцем, відрізнялися вільним кроєм, а окремою «фішкою» були великі принти на одязі, виконані у вигляді татуювань таємного товариства «якудза» і осіб рок-зірок того часу.

Через кілька років була представлена ​​колекція “Шматок тканини” (“A Piece of Cloth”), що зробила Міяке по-справжньому знаменитим. Будь-яка модель з цієї колекції була цілісний шматок тканини з нанесеною на неї викрійкою. Клієнту пропонувалося самостійно зробити прорізи і вибрати стиль носіння тієї чи іншої речі – таким чином він ставав своєрідним співавтором модельєра. Сам Міяке вже в ті роки називав себе дизайнером, який створює красу і робить людей щасливими. Ще одна відома і не менш амбітна заява японця: “Я не йду за модою. Я сам її створюю”.

История парфюмерного бренда Issey Miyake

Перші духи від японського бренду були представлені в 1992-му році. Як свідчить легенда, своєю ідеєю створення унікального аромату Міяке поділився з парфумером-початківцем Жаком Кавалье. Той запитав модельєра, який у нього улюблений запах, і почув у відповідь: «Запах води». Композиція, яку придумав Кавальє, стала першим хітом в його зорянії біографії і успішним дебютом нового парфумерного бренду.

До речі, назва аромату, “L’Eau D’Issey” (“Вода Іссея”) є своєрідним каламбуром, оскільки на слух воно звучить як “L’Odyssey” («Одіссея»). І справді, флакон цих духів чимось схожий на одноокого циклопа зі знаменитої поеми Гомера. За іншою версією, ідея дизайну флакона прийшла в голову Міяке, коли він милувався Ейфелевою вежею, на самій верхівці якої в той момент виблискували промені сонця, що заходить.

На сьогоднішній день брендом Issey Miyake випущено кілька десятків чоловічих і жіночих ароматів, серед яких виділяються такі парфумерні бестселери, як вже згадана “L’Eau D’Issey”, “A Scent”, “Pleats Please”. У різні роки з японським брендом співпрацювали всесвітньо відомі парфумери: Альберто Морільяс, Домінік Ропьон, Олів’є Креспо, Жак Кавалье та інші.

Іссей Міяке, один з найбільш відомих світових виробників духів свого часу, помер 05 серпня 2022 року у віці 84 років від раку печінки.

Підбір аналогів парфумерії Иссей Міяке

В інтернет-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки “Issey Miyake”: духи, духи-интенс, масляні духи, парфумерно води, Аромадіффузори для дому та офісу і антисептики для рук. Щоб ознайомитися з продукцією, клікніть на аромат, який Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори