Історія парфумерного бренду Nino Cerruti

Історія бренду Nino Cerruti почалася в далекому 1881-го року, коли троє братів-італійців на прізвище Черруті заснували сімейне підприємство з виробництва тканин з австралійської і південноафриканської вовни. В середині минулого століття компанію очолив внук одного з братів-засновників, молодий і амбітний Ніно Черруті. Він вирішив не обмежуватися випуском тканин і розширив виробництво, відкривши дві фабрики з пошиття одягу. Перша колекція чоловічого одягу, представлена ​​в 1957-му під лейблом Hitman, отримала високі оцінки публіки та експертів.

Через пару років після тріумфу дебютної чоловічої колекції компанія випустила жіночу лінію одягу, на яку чекав навіть більший успіх. Головна «фішка» Ніно полягала в тому, що він зміг налагодити масове виробництво одягу, який за якістю практично не поступався виробам, зшитим на замовлення. Сам італієць називав свою продукцію «розкішшю, яка готова до носіння». До речі, торгова марка Nino Cerruti була зареєстрована лише через кілька років, в 1967-му. В знак поваги до історії компанії Ніно регулярно використовував число 1881 (рік заснування) в назвах своїх колекцій і парфумів, випуском яких зайнявся трохи пізніше.

Перші духи від Nino Cerruti з’явилися на початку 1980-х, і називалися вони Nino Cerruti Pour Homme. Не змусили довго чекати на себе і жіночі аромати від Cerruti – вони, як правило, служили доповненням до нових колекцій жіночого одягу. У 80-ті – 90-ті компанія співпрацювала з косметичним концерном Coty, в результаті чого було випущено цілу серію класичних ароматів, найуспішнішим з яких став знаменитий «тисяча вісімсот вісімдесят перший». У 2000-му році Ніно продав компанію італійським інвесторам. В даний час бренд Nino Cerruti належить китайській компанії Trinity Ltd, а Coty продовжує займатися розробкою нових ароматів. Протягом багатьох років аромати для Nino Cerruti створюють кращі парфумери сучасності – Жан-П’єр Бетуарт, Норберт Біжоуі, Мішель Жирард, Урсула Вендел, Клер Каїн, Олів’є Креспо, Аннік Менардо та інші.

Підбір аналогів парфумів Ніно Черруті

  • 1881

    1881 (27)

    Цей неповторний аромат немов створений для справжньої жінки, в якій поєднуються чарівність та ніжність, тендітність та чуттєвість. Прозора вуаль елегантного запаху огорне вас, немов хмара, щоб протягом усього дня ви насолоджувалися його чарівним ароматом. З цим парфумом ви зможете підкреслити свою привабливість та чуттєвість, відчуєте себе справжньою королевою і легко підкорите серце будь-якого чоловіка.