Salvatore Ferragamo

Історія парфумерного бренда Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo – італійський бренд, відомий перш за все завдяки виробляємого їм взуття. Засновник компанії, Сальваторе Феррагамо – виходець із багатодітної сім’ї, в якій він був одинадцятою дитиною. Премудрості взуттєвого ремесла Сальваторе почав освоювати з самого дитинства. Коли йому виповнилося 16 років, він перебрався в Америку, де на той час вже влаштувався його старший брат. Через кілька років італієць відкриває в Каліфорнії свій взуттєвий магазин, і серед його клієнтів досить швидко з’являються знаменитості, у тому числі відомі голлівудські актори.

Взуття від Феррагамо завжди відрізнялося незвичайним дизайном, цікавими дизайнерськими рішеннями, зручністю та довговічністю. На рахунку «зоряного шевця» (так Сальваторе прозвали в Голлівуді) кілька сотень різних винаходів і удосконалень, що стосуються взуття. Він першим став використовувати коркове дерево для виготовлення каблуків, розробив нові моделі танкеток, придумав «невидимі» сандалії та каблуки особливої ​​форми, що отримали назву stiletto. Винахід наддовгої шпильки з внутрішнім металевим стрижнем також приписують Феррагамо. Пам’ятаєте знамените фото, де вітер з решітки на асфальті піднімає довгу білу сукню на Мерилін Монро? Мало хто знає, але там актриса взута в туфлі на високих підборах від Salvatore Ferragamo.

Компанія почала випускати парфумерну продукцію відносно недавно, в кінці минулого століття. Всі композиції бренду відрізняються фірмовим «теплим» і життєрадісним звучанням, в якому, як правило, переважають фруктові та квіткові ноти. Першими парфумами від італійської марки стали чоловіча туалетна вода Salvatore Ferragamo Pour Homme і жіночий аромат Salvatore Ferragamo Pour Femme. Презентації нових ароматів часто проходять за участю знаменитостей. Так, обличчям жіночого аромату Salvatore Ferragamo Attimo, випущеного в 2010-му, стала фотомодель Дрі Хемінгуей, правнучка знаменитого письменника. У 2011 році новий аромат Salvatore Ferragamo Signorina рекламувала відома модель Бьянка Балті, а з 2012-го бренд почав співпрацювати з британською топ-моделлю Кейт Мосс.

Підбір аналогів парфумів Сальваторе Феррагамо

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки Salvatore Ferragamo у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори