Історія парфумерного бренду Tiziana Terenzi

Італійський парфумерний бренд Tiziana Terenzi зародився понад півстоліття тому. У ті роки дід нинішніх глав компанії, Тиціани та Паоло, відкрив невеличку майстерню з виробництва ароматичних свічок. Паоло проводив багато часу у дідуся на роботі і з самого дитинства вчився відрізняти відтінки запахів всіляких квітів і трав. Втім, серйозно виробництвом парфумерії Паоло зайнявся лише через багато років, а випуск дебютного парфуму торгової марки Tiziana Terenzi датований 2012-м роком. До цього італієць не один рік працював над створенням ароматів для багатьох відомих брендів, проте своїм справжнім покликанням він вважає саме нішеву парфумерію.

У чому ж принадність і унікальність ароматів Tiziana Terenzi? Насамперед, це рідкісні і виключно натуральні компоненти, які складають основу кожної композиції. Запахи однієї і тієї ж трави або суцвіття залежно від року збору (адже літо буває як посушливим, так і дощовим) можуть досить відчутно відрізнятися. За словами Паоло, головну роботу в ароматах Tiziana Terenzi робить сама природа. Можна сказати, що кожен рік італійський бренд випускає унікальну, «лімітовану» серію парфуму.

Є у Паоло і Тиціани і свої улюблені, «фірмові» аромати, відголоски яких дуже часто так чи інакше проявляються в їх творіннях. Тиціана обожнює чорний перець – його терпкий аромат переносить її в далеке дитинство, коли мама, бабуся й тітки збиралися на кухні, щоб приготувати що-небудь незвичайне і особливо смачне до святкового сімейного обіду. Паоло буквально жити не може без амбри, запах якої завжди підіймає їй настрій і відроджує в пам’яті образ улюбленого дідуся, який змішує інгредієнти для нового аромату в своїй маленькій майстерні.

На відміну від більшості парфумерних брендів, Tiziana Terenzi спеціалізується на універсальних ароматах. Тиціана називає поділ запахів на «чоловічі» і «жіночі» прийомом маркетологів, які прагнуть збільшити продажі. За її словами, в сучасних парфумах часто домінує якась одна, основна нота, яка в перший момент буквально шокує, підштовхуючи нас до купівлі на підсвідомому рівні. На жаль, багато подібних парфумів виявляються «пустушками», оскільки головна нота дуже швидко випаровується, а за нею більше нічого не слідує.

І наостанок – невеличка порада від Tiziana Terenzi. Взагалі, Паоло і Тиціана переконані, що вибір аромату – процес, який не терпить поспіху. Вони рекомендують нанести парфум на шкіру і почекати деякий час, щоб дати запаху можливість злитися з тілом. Довіряйте лише власним відчуттям, не слухайте нічиїх порад. Аромат – це насамперед емоція. Не варто купувати парфуми тільки тому, що зараз вони вважаються модними. Спробуйте знайти саме свій, близький вам запах. Адже, як відомо, не ми вибираємо аромат, а він вибирає нас.

Підбір аналогів парфумерії Тиціана Терензі

 • Andromeda

  Andromeda (27)

  Як і інші аромати "місячної" колекції, представленої відомим італійським брендом, ця композиція названа в честь сузір'я, ніби натякаючи на свою винятковість і загадкову енергію космосу. З цим важко не погодитися: незвичайна гармонія оригінальних свіжих нот робить цей запах унікальним, не схожим на попередні творіння парфумерного будинку. Квітково-фруктові акорди парфуму ідеально підходять як дівчатам, так і чоловікам, що робить його ще…
 • Casanova

  Casanova (27)

  Перенесемося в загадкову Венецію XVIII-го століття, повну інтриг, спокус і смертельно небезпечних зваб. Уявіть, що ви на балу в розкішному палаці, на вас витончена золота маска, а поруч в чуттєвому танці крутиться прекрасна незнайомка. Легендарний парфум від знаменитого італійського бренду - ваш провідник в країну вічного свята, в світ насолод і спокус, де все навколо іскриться і виблискує запаморочливими фарбами.
 • Cassiopea

  Cassiopea (27)

  Аромат зі знаменитої "місячної" четвірки, що відрізняється яскраво вираженими квітково-шипровими нотами, названий на честь сузір'я Кассіопеї. Оригінальне звучання композиції викликає щире захоплення як у жінок, так і у чоловіків. Терпка кислинка лимону витончено відтіняє спекотну солодкість маракуйї, дивуючи і радуючи власників аромату незвичайною прозоро-соковитою гамою.
 • Kirke

  Kirke (27)

  Магічний ореол чуттєвості і вишуканості, створений ароматом, захоплює і окрилює свою володарку. Елітна композиція, наповнена шипровими та фруктовими відтінками, ідеально підійде розкішної жінці, чиєю царственої поставою і манерами захоплюються всі навколо. З цим чудовим парфумом ви відчуєте себе володаркою всіх земних і морських стихій, неперевершеною богинею краси.