Victoria’s Secret

Історія парфумерного бренда Victoria’s Secret

Будинок моди Vctoria’s Secret був заснований в Сан-Франциско в 1977 році. Спочатку компанія була орієнтована на випуск чоловічої білизни, але з часом перетворилася на справжню імперію нижньої білизни, одягу та парфумерії, представлену більш ніж тисячею магазинів по всьому світу. Починаючи з 1995 року, Victoria’s Secret проводить щорічні покази нижньої білизни за участю найзнаменитіших топ-моделей. Компанія випускає аромати і парфумовані засоби по догляду за тілом, часто називаючи їх на честь своїх ліній одягу, а також колекції парфумерії на романтичну тему. Перший парфум, який отримав назву Victoria, був представлений в 1989 році.

Ароматні композиції для Victoria’s Secret народжуються в парфумерному будинку Givaudan в Парижі, там же з’являються на світ їх ароматні «сестри» Louis Vuitton, Tom Ford і Prada. У створенні ароматів від Victoria’s Secret брали участь такі імениті парфумери, як Лукас Сьюзак, Квентін Біш, Іліас Ермінідіс, Антуан Мезонд’є, Анні Бузантян, Рон Віннеград та інші відомі майстри.

Духи для жінок Rapture ( «Захват»), які стартують цитрусовою хмарою і розкриваються теплим бурштином, були представлені в 1992 році. Цей аромат старіше, ніж багато моделей Victoria’s Secret, наприклад, Тейлор Хілл, Кендалл Дженнер і Белла Хадід. На жаль, ці чудові духи були зняті з виробництва кілька років тому.

У Вікторії Сікрет є спеціальний відділ, який відповідає за інновації в продуктах. Років десять тому цей підрозділ придумав «божевільну коробку» для духів «Ooh La La» (так кажуть французи, коли відчувають крайнє здивування). Кожен раз, коли коробку відкривали, з неї лунало котяче муркотіння, ось вже дійсно «О-ля-ля!». Інший шедевр від Victoria’s Secret під назвою Bombshell прикрашений кристалами Сваровські і продається в лакованої коробці з замком і ключем. Кожна жінка бажає захистити свої інвестиції!

Аромат Heavenly ( «Небесний») був ароматом номер 1 за обсягами продажів в США з 2005 по 2010 рік. Він, як і раніше, знаходиться в топі за кількістю проданих літрів.

Найчастіше серед інгредієнтів парфумів Victoria’s Secret можна зустріти мускус, ваніль, півонії, жасмин та бурштин. До речі, бурштин є одним з найдорожчих інгредієнтів в парфумах Victoria’s Secret. Його вартість перевищує 200 доларів за кілограм. Бурштинна нота цікава тим, що залишає неповторний шлейф.


Підбір аналогів парфумерії Вікторія Сікрет

В онлайн-магазині “Smart Smell” представлені аналоги парфумерних ароматів торгової марки Victoria’s Secret у вигляді духів, масляних духів, парфумерних вод, аромадиффузорів та антисептиків для рук. Щоб ознайомитися з продукцією – клікніть на парфум, що Вас зацікавив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори